Je na teste duch alebo sa mi to iba zdá?

nikol9m
12. júl 2019

vidite tam dačo či sa mi to iba zda a si to namyslam

alexandra2468
12. júl 2019

@nikol9m mne pride belší ako sneh

alexandra2468
12. júl 2019

@nikol9m uz ti meska?

nikol9m
autor
12. júl 2019

@alexandra2468 nie este nemam dostať menstruaciu

lucka12399
12. júl 2019

@nikol9m ja nevidim nic ...

nikol9m
autor
12. júl 2019

@lucka12399 lepsia fotka

fialka1318
12. júl 2019

@nikol9m najlepsie je si robit test az ked ti meska ms lebo takto sa zbytocne stresujes a minas peniaze na testy ktore su negativne :(

julka828
12. júl 2019

@nikol9m neviem ako sa ti na takom teste moze zdat nejaky duch. Ako pisali vyssie je belsi ako sneh. To nemyslim v zlom ale zbytocne tu davas tqkyto test. Plus ak ti este ani nemaju ani prist ani nemeskaju. Uplne zbytocne. Treba sa naozaj prekonat a testovat az ked je ten spravny cas. Ja som sa tiez nevedela dockat ale to prosto treba vydrzat 😊

nevludna
12. júl 2019

@nikol9m to co vidis, je moc daleko od kontrolnej ciarky. Ale chapem tuto nedockavost, tiez nou trpim. Mudre su tie, co ani nevedia jak otehotneli

julka828
12. júl 2019

@nevludna nie sme mudre. Len sa treba trochu prekonat a pockat. Aj tie co otehotmeli rychlo aj tie ktorym to trvalo dlhsie predsa kazdy musel preckat tu dobu kym skusil otestovat v spravny cas. Na tom predsa nie je nic zle. Len clovek chce poradit ze treba trpezlivost aj tak to nikto neurychli. Tiez som spominala ze som bola nedockava ale k nicomu mi to nepomohlo

biela_sova
12. júl 2019

@nikol9m Ahoj Nikol, a Ty ju tam volnym okom vidis? Mozno je to len zla fotka, s prilis vysokym kontrastom. Vies urobit este jednu jemnejsiu bez kontrastu, vysokeho jasu?

kvietok2021dt
20. apr 2021

@biela_sova na moj co vravis mam 5 dni pred ms

biela_sova
21. apr 2021

@kvietok2021dt Jasneee, ja tam ciarku vidim. Ja som.sice optimista ohladom testov, ale tu je ciarka vititelna aj volnym okom ;)

kvietok2021dt
24. apr 2021

@biela_sova co si mam mysliet o tomto?

biela_sova
24. apr 2021

@kvietok2021dt Fiha, tak to je teda zapeklite..akoby farba obisla tu cast, co sa ma zafarbit. Nemas eate 1 test na vyskusanie? Pripadne strc na par sekund tento isty do vody (ako by si testovala moc), voda by mala zmyt prebytocnu farbu a mozno sa Ti ukaze, ci ostane zafarbena testovacia ciarka, ci nie...ale najmudrejsie je spravit si novy test..pepino farbi pekne silno a je asi aj najlacnejsi. Citala som o tomto Woman secret ze scssto sa rozpija farba hote dole takto. Drzim paste, potom hod sem novy test

kvietok2021dt
1. máj 2021

@biela_sova 35DC vcera uplne slabunke ruzive spinenie menzes nikde neviem co to

biela_sova
3. máj 2021

@kvietok2021dt Hm, je mi to luto, ale vyzera to na biochemicke tehotenstvo :( teda takto..ak ciarka nesilnie vyrazne v priebehu tyzdna, znamena to, ze HCG je zvysene, ale tehotenstvo neprospieva, lebo jeho hodnota nerastie, je konstantna. Je aj mala sanca, ze sa to este rozbehne, ale teda ten trend by mal byt stupajuci, teda ciarka obden silnejsia :(

kvietok2021dt
5. máj 2021

@biela_sova momentalne mi 6 dni meskaju neviem pockam ovulaciu nemam nikdy presnu

kvietok2021dt
5. máj 2021

sama som zvedava taketo nieco este som nezazila dam vediet potom ako to bude prebiehat

biela_sova
5. máj 2021

@kvietok2021dt Drzim paste, napis potom, sko si dopadla 🙂

kvietok2021dt
5. máj 2021

@biela_sova urcite dam vediet vcera cely den leskle oci ako keby som plakala manzel namna pozera ze nechape ale uplne inak vyzeram v tvari ja sama to na sebe nepozorujem ale citim vnutorne sa inak 5 dni dozadu som mala uplne slabunko ruzovy vytok na servitke vcera z rana suchsie lepivo a vecer neskutocne vlhko 3 dni dozadu take boelsti krizov az ma 3 krat vystrelo ze co to , pod pravym vajecnikom jemne pichanie prsia vraj sa mi trosku jemne stmavli ale prsia nebolia niekedy pred ms bolievali teraz nic vsetko je to zahada to zenske telo

kvietok2021dt
11. máj 2021
biela_sova
11. máj 2021

@kvietok2021dt Skusila si ist ku gynekologovi? Co povedal?

kvietok2021dt
12. máj 2021

@biela_sova nebola som , 12 dni mi to meska , este pockam

zuzka1090
31. jan 2022

Prosím vás, je biely alebo sa tam niečo rysuje? Testujem velmi skoro, len 8dpo, ale nemôžem vydržať.
Asi si to len namýšľam ale už sa dlhšie snažíme a keď si obrázok priblížim, zdá sa mi, že tam niečo je.
Test som robila teraz, nie z ranného mocu

zuzka1090
31. jan 2022

Tu je lepšia foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre