Je možné, že som v tom?

jaja222893
7. okt 2020

Ahojte potrebujem pomoc 24.05 som mala pohlavný styk. Menstruacia úplne bežná no nadobudla som v sebe pocit že môžem byt tehotná 4 testy už negatívne bola som aj na kontrole u lekára ale nerobil sono brucha len bežná prehliadka zo spodu to bolo pred 3 týždňami. Mám už nočné mory z toho nemôžem spávať nejem strašnú nechuť mám. Prosím poraďte mi ako sa zbaviť toho pocitu a začať opäť normálne žiť. Momentálne nechcem dieťa a asi preto sa toho tak bojím prosím poraďte mi 🙏 ďakujem a pekný deň 😊

thoughtfulweirdo
7. okt 2020

Od maja preslo takmer 5 mesiacov. Ver mi, ze keby si bola tehotna, uz by to lekar vedel. Aj bez sona. Moj v 9tt podla pohmatu urcil, ze maternica zodpoveda tehotenstvu.

klarissa25
7. okt 2020

@jaja222893 akože v maji si mala sex a sa tu teraz pytaš v oktobri či môžeš byť tehotna ? :D :D :D

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca0510
7. okt 2020

@klarissa25 znasilnenie

klarissa25
7. okt 2020
monika_xixi
7. okt 2020

Este pockaj 18 rokov a porodiš maturanta

nelca0510
7. okt 2020

@klarissa25 už to riešila v x diskusiách, že to bolo nedobrovolne

klarissa25
7. okt 2020

@nelca0510 a to kedy dnes??

nelca0510
7. okt 2020

@klarissa25 nie, v priebehu týždňa ci dvoch

klarissa25
7. okt 2020

@nelca0510 no asi nie, kedze ona sa tu dnes zaregistrovala 🙂

nelca0510
7. okt 2020

@klarissa25 jaaaj, to neviem, nepozerala som. Ale presne takýto príbeh tu bol tento týžden, že mala nedobrovolne sex, menzes 5 mesiacov, aj u doktora a bola a stále si myslí, že je tehotna.

klarissa25
7. okt 2020

@nelca0510 tak je možne že je to ta ista...každopadne nemyslím že je v poriadku

nelca0510
7. okt 2020

@klarissa25 nie je.. Viem, že spomínala ze ma aj lieky ale nepomáhajú. No snáď ju dá psychiater dokopy.

vierkainka
7. okt 2020

Toto je ta baba co ju znásilnili a stále sa pýta ci nemôže byť tehotná. X krát už založila tému.... Zmazali jej to a dnes je tu zas, s novým nickom. Ja som presvedčená, že je to ona.

vierkainka
7. okt 2020

Dievča zlaté, je mi ľúto ze sa tak trápis... Dúfam že aspoň vieš, že tehotenstvo trvá 9 mesiacov... A ešte dúfam, že keď tento termín prejde, tak už pochopíš, že tehotná nemôžeš byt. Dovtedy tu asi budeš s týmto "strašiť" a dookola zakladať témy a nové nicky. Keby som si nebola vedomá toho, te si skutočne psychicky poznačená, veľmi neprijemne by som ti naložila. Takže tentokrát napíšem len to, čo som napísala už viackrát a konkrétne tebe :nie si tehotná. A skutočne by bolo aj dobre, aby si ani v budúcnosti nebola, kým nevyzdravies psychicky.

noemikatka
8. okt 2020
anka52
8. okt 2020

Ahojte potrebujem radu mrcha my meska 3 dni test my ukazuje na troch obe ciarky spodna slabsia trochu mam bolesti pod brusku

noemikatka
8. okt 2020

@anka52 no ak test ukazuje pozitív tak aku radu eešte chces🙈🤦‍♀️

liluska1234
17. okt 2020

Ahoj te mozem byt teh aj ked som dostala ms boli ma podbrusku aj prsniki nechpti mi jest 2 tt tomu ked sim mala poh styk..poredte mi 😭😭😭😍

klarissa25
17. okt 2020

@liluska1234 poradim ti otvorit si ucebnicu slovenskeho jazyka, to by mohlo pomoct 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre