Je možné, že som mohla otehotnieť?

emka899
18. júl 2017

Dobrý večer mamičky pred 7 dňami som mala s priateľom nechránený pohlavný styk s tým že zakončenie bolo vo mne. Mala som také pocity že som aj v tom možno som moc nad tým rozmýšľala možno nie, ale dnes sa mi dostavila menštruácia teda neviem ci je to vážne menštruácia ale bolesť podbruska mam stále už asi 3 dní ale dnes sa dostavila ta krv myslite ze som aj tak v tom? (test som si robila dnes ráno a bol negatívny no krv mi začala večer)
Ďakujem vopred za užitočné odpovede pekný večer prajem

dai
18. júl 2017

@emka899 nerozumiem...dostala si menstruaciu a mas negativny test... preco si myslis ze si tehotna? Preto ze ste mali 1x nechraneny sex?🙂

emka899
autor
18. júl 2017

@dai mi mame nechraneny sex stále... Noa vlastne urobil sa domňa minulý týždeň v stredu a sobotu tak preto som sa spýtala... Mam síce menštruáciu ale ze niekedy býva aj počas menzesu...nejde mi do hlavy ze z tých 2 razov urobenia domňa sa to nepodarilo.. Tak preto

dai
18. júl 2017

@emka899 🙂 neviem teraz ci si robis srandu ... tak neviem uplne ako reagovat🙂 tu su zeny co maju nechraneny sex roky a nie su tehotne... ak mas normalnu menstruaciu, mala si bolesti menstruacne a mas negativny test tak s pravdepodobnostou skoro 100% tehotna nie si😉

kchan
18. júl 2017

@emka899 nepodarilo sa to preto, lebo si evidentne nemala plodne dni. Otehotniet mozes jedine v plodnych dnoch, ktore v tvojom pripade niesu tyzden pred menstruaciou. Ak chces otehotniet, treba si odsledovat kedy tie plodne dni (ovulaciu) mas 😉

katkalubkova
18. júl 2017

nemusis byt tehotna, ked si dostala menzes a mat neg. teh. test, pravdepodobne si neni tehotna.
Ano stava sa zriedka, ze zeny maju menzes, ked su tehotne,,,, ale velmi zriedka asi.... A mas negat. teh. test, tak si pravdepodobne tehotna neni.
Test sa robi neskor, myslim, ze 7 den po styku by si nemala pozitivny test, aj keby si bola tehotna.
Ak chces otehotniet skuste tak 11ty menstr. den.
Napr. dostanes menzes 1. 8. tak 11teho, 13teho, 15teho a 17teho chodte naplno, mozno sa to uchyti. I ked niektore zeny maju ovulaciu, plod. dni neskor.

katkalubkova
18. júl 2017

@dai asi tak....

emka899
autor
18. júl 2017

@katkalubkova čiže keď menštruácia mi začala dnes okolo večera 19 trvá mi cca 6 dní tak snažiť sa mame okolo 27,28,29,30? 🙂

emka899
autor
18. júl 2017

@dai isto si z takýchto vecí srandu nerobím... ;) niesom tak skúsená tak sa radšej opýtam.... A ďakujem za vašu reakciu a vysvetlenie ešte raz veľmi pekne ďakujem pekny večer Vám prajem 🙂

dai
18. júl 2017

@emka899 maj sex stale😉 moj gynekolog hovori ze snazenie sa znamena mat sex 2x denne😉 v tvojom veku je to asi aj normalna frekvencia... ak chces ist nato sofistikovane tak si zisti jedy mas plodne dni testom - kazda zena ma inokedy😉

deti95060810
18. júl 2017

tehotníá nebudeš....ak máš menštruáciu každých 28 dní, tak plodné dni máš niekde uprostred...Ale na nete nájdeš aj výpočet tvojich plodných dní - len zadáš príslušné hodnoty....

katkalubkova
18. júl 2017

29. 7. a vyssie 🙂, teda a neskor, mohlo by to potom vyjsť

emka899
autor
18. júl 2017

@deti95060810 to viem ze je to na internete len nemôžem zadať presnú hodnotu pretože mám nepravidelnú 😕

emka899
autor
18. júl 2017

@katkalubkova dobre ďakujem veľmi pekne pekný zvyšok večera prajem 🙂

katkalubkova
18. júl 2017

podobne a drzim palce, aby to vyslo😉

emka899
autor
18. júl 2017

@dai určite skúsim tie ovu testy a viete mi aj poradiť že ktorý je asi tak najlepší z vašej skúsenosti? ☺️

dai
18. júl 2017

@emka899 ja som si tie testy nikdy nerobila, takze zial neporadim... my sme skor ten prvy pripad co som uviedla a otehotnela som vzdy velmi rychlo🙂

vikusss
18. júl 2017

a čo tak meranie BT ? 🙂

emilia788
27. júl 2017

hmm..

emilia788
27. júl 2017

Vyskusaj BT ako isu vyssie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre