Je možné tehotensvo i napriek menzesu a negatívnemu testu?

luciarobotova
24. dec 2013

Ahojte, chcela by som sa len spytat, kamoska mala styk s priatelom, potom dostala normalne mrchu ale aj tak ju po mrche bolia prsia a mava krce v podbrusi...robila si 2 testy a negat...mate niektra s tym skusenost? A prosim normalne odpovede, dakujem...

awalancha3
24. dec 2013

....musím ti povedať v tomto čase Vianočnom.........., že sa aj iné zázraky dejú........dokonca aj bez styku....Marienka Nazaretská by o tom vedela povedať svoje...

misaelka
24. dec 2013

@awalancha3 tej to ani jozef neveril :DDD

beata116
24. dec 2013

ja som sa chcela opytat to iste... snazime sa o babatko ale dostala som menstruaciu asi tak pred dvomi tyzdnami. ale bolia ma prsia aj mi spevneli. ale testy som mala negativne tak neviem cim to moze byt.

zuzana113
24. dec 2013

@luciarobotova ja som tiez bola tehotna a mala som este prvy mesiac menzes takze ano moze byt tehotna je to.este moc skoro aby to test zaznamenal.

bosoriak
24. dec 2013

Myslim si, ze negativne testy a menstruacia vylucuju tehotenstvo na 99.9%.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
muriel293
24. dec 2013

aj ja som mala menzes a bola som tehotná ,bol taký divný na mňa príliš krátky a slabý ale bol a ďalší už potom neprišiel vobec...

awalancha3
25. dec 2013

...chcete serioznu odpoved?...... dobre teda........ ak si tehotensky test nerobíte veštením z vnutorností vypitvaného kapra, a robite ho 11 a viac dní po ovulácii, tak ukáže ducha........ slabunku ciarku. Ak tam nie je v case menzesu ani slabulinka ciaročka, proste nič..... tak možnost tehotenstva sa rapídne znižuje...a ak k tomu ešte prišiel menzes (myslíme normálny a nie spinenie či hnedastý výtok), tak je tehotenstvo teoreticky vylúčené. Píšem "teoreticky", lebo prakticky má niekto výnimočne tak nízke hcg, že mu testy ukážu pozitivitu až ovela neskor ako je normálne a menzes vo výnimočných prípadoch tiež môže byť, ale slabší než obvykle.....ak sa teda spoja tieto dve výnimočné okolnosti, tak tvoja "kamarátka" môže byť tehotná...........................Pointa: tehotná môže aj nemusí byť... spokojná?

beata116
25. dec 2013

no takze.... vcera na vianoce som si urobila a test a vysiel pozitivny... som tehotna.. 🙂 napriek tomu ze som mala menzes a napriek tomu ze mi test predtym vysiel ze niesom vcera jasne ukazal ze budeme mat druhe babatko... 🙂 takze vsetko je mozne..🙂

julka82
25. dec 2013

@beata116 🙂 krasny jezisko, ale ms si mala slabucky nie? Lebo to sa stava casto na zaciatku tehu 🙂

muaythai
25. dec 2013

Pekny den prajem.Mam otazku prvy mesiac beriem antik.teraz mam 7dnovu pauzu je to 6den.no mala som počas 21dni pohl styk 4krat do mna a to som si asi 3krat zabudla dat tabletku.Teraz mam 6den pauzu a menzes nič len včera dve tri kvapky krvy možem byt tehotna test včera vyšiel negat mam spravit druhy kedy?

kveta
25. dec 2013

@luciarobotova Mne sa stalo to co kamoske. Po menzese som mala negativny test.. A mam babo.

beata116
25. dec 2013

julka82 vies co menzes som mala praveze taky normalny takze som uz bola zmierena s tym ze sa nepodarilo....

muaythai
25. dec 2013

Poradi aj mne niekto

muaythai
25. dec 2013

Pekny den prajem.Mam otazku prvy mesiac beriem antik.teraz mam 7dnovu pauzu je to 6den.no mala som počas 21dni pohl styk 4krat do mna a to som si asi 3krat zabudla dat tabletku.Teraz mam 6den pauzu a menzes nič len včera dve tri kvapky krvy možem byt tehotna test včera vyšiel negat mam spravit druhy kedy?

bosoriak
25. dec 2013

@muaythai Mozes a nemusis. Ak mozem odporucit, vymen antikoncepciu za nejaku, ktoru nebudes zabudat (naplaste, kruzok, implantat..), pretoze ak v jednom cykle dokazes 3x zabudnut, tak ju ani nemusis brat. Spolahlivost je zabezpecena jedine uzivanim pravidelne.
Skus spravit test o 3 dni.

muaythai
25. dec 2013

Dakujem skusim no moźe byt že mi memzes nepride vobec a čo ti kvapky krvy?

muaythai
25. dec 2013

Ale tie zabudnute som.si už nevzala mala som?

julka82
25. dec 2013

@beata116 tak tomu sa hovorí zázrak 😵

zuzkagal
25. dec 2013

dievcata a co vravite na moju situaciu.v pondelok som bola na krv u gyn a vyslo ze som tehotna.den na to - vcera som dostala ms. normalny ms ziadne spinenie... vobec neviem co si mam o tom mysliet.keby nie su vianoce uz som u gyn ale takto este min tyzden musim cakat :(

karmela
25. dec 2013

@zuzkagal utekaj na pohotovosť a necakaj žiadny tyzden ani den.Ked máš potvrdené tehu a začala si krvácat .

luciarobotova
autor
25. dec 2013

@beata116 a menila si testy alebo si stale davala tu istu znacku?
dakujem baby za odpovede...

peterek414
25. dec 2013

ahojte baby mne menzes meskal 8 dni a spravila som si tehul.test a hned sa objavila slabucka ciarka ale na druhi den som dostala menzes ale je slabsi ako inokedy tak ci je mozne ze som tehotna a ci mam robit test ked mi skonci menzes

muaythai
25. dec 2013

Dakujem skusim no moźe byt že mi memzes nepride vobec a čo ti kvapky krvy?

muaythai
25. dec 2013

@peterek414 Ak sa ti objavili dve čiarky tak potom si tehotna.No mne vyšiel negat no to mi meškali 4dni a stale meškaju tak neviem či mam ešte počkat a kolko mám čakat.

peterek414
25. dec 2013

@muaythai sak zajtra mi maju koncit tak uvidm ked spravim test ......mne az na 8 den ukazal test dve ciarky aj ked druha bola slabucka ....len treba cakat a nemysliet na to stale a daj vediet ako si dopadla 🙂 drzim palce

sliznik
25. dec 2013

Ja by som poradil takto: po sviatkoch choďte k doktorovi a ukážte mu kamošku 😉

muaythai
25. dec 2013

Ja držim palce tebe nech je všetko v poriadku.Ja som už prišla o 4deti a to posledne som rodila v šiestom mesiaci žial mrtve.No teraz mam dve krasne zdrave deti ktore som si 9m vyležala v nemocnici.No a teraz aj ked dalšie neplanujem potesilo by ma.Tak neviem može byt tehotna?

muaythai
25. dec 2013

@sliznik ako kto ma ist k doktorovi?

muaythai
25. dec 2013

@peterek414 si tu?pisala som ti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre