Je možné tehotenstvo, keď sa partner do ženy neurobí?

27. jún 2022

Dobre ráno prajem, chcela by som sa vás opýtať iba takú otázku pre info. Prednedavnom sme sa tak bavili s kamoskou ešte zo strednej školy, ona má už malé dieťa. Rozprávali sme sa o tehotenstve atd.. ona mi povedala že ona s partnerom ani neplánovala dieťa, no stalo sa aj keď sa vraj jej partner do nej “neurobil” že to vytiahol pred tým. Je toto vôbec možné ? Či si zo mna robila srandu? Ja dieťa ešte nemám ale mám partnera a pri styku sa nechránime. No nikdy sme ani neskúšali že by sa do mna spravil, lebo na spoločne dieťa sa ešte necítime. Toto má ale trosku znepokojilo. Niekde som dávnejšie čítala že to je možné ale tam musí predsalen niečo uniknúť z toho vyvrcholenia a nehat to v “sebe”. A nie že nič. Ste tu niektorá ktorá takto otehotnela??

anjelicek26
27. jún 2022

Otehotniet s kvapociek lasky je mozne, ked sa chlap tak uplne nekontroluje no... proste mu troska ujde... vacsina parov, co praktizuje prelusovanu suloz ale dava pozor "dvojito" - cez plodne dni ziaden sex a mimo toho prerusovana...to funguje relativne spolahlivo, cest zdatnym vynimocnym plavcom...

autor
27. jún 2022

@anjelicek26 my to tak robíme a nestalo sa mi že by som z toho otehotnela dokonca aj cez plodne dni. Ja si to moc nestrazim keďže ešte sa o dieťa nesnažíme, ale nič sa nestalo. Preto má to tak zaskočilo s tou kamoskou, že či si len robí srandu alebo má chcela vystrašiť

anjelicek26
27. jún 2022

Tak kazda sme ina, niektore zeny otehotneju fakt doslova "aj ked trenky po nich hodis" a ine sa trapia - idu naplno cele roky, mesiace, kym sa dopracuju k babatku...

annashirley
27. jún 2022

Tak da sa vraj aj tak...ale my ideme prerusovanym 17 rokov, a nikdy som z toho neotehotnela. Naopak, vzdy ked sme chceli babatko, otehotnela som na prvy sup. Takze problem s plodnostou nemame, ale teda moj muz evidentne vie, kedy vytiahnut😀. Kamoskin muz zrejme az tak spolahlivo nevie😅

andula09
27. jún 2022

Tak zase ale či aj spravil tak ako povedal, či predsa len niečo neušlo a prosto sa nepriznal 😅

kitycat
27. jún 2022

Nechodili ste spolu aj na zakladku a na biologii nedavali pozor? 🤣🤣

Pozri, u niekoho to funguje a u niekoho nie. Niekto stihne, niekto nestihne, niekto sa ide pred druhym kolom vycikat a mysli si, ze spermie odplavilo 🤷‍♀️

Ale kazdy nechraneny styk nesie riziko.. Ja som skrz uplne vynechavajucu menstruaciu vysadila antiku na popud priatela a asi 2,5 roka sme sexovali podla mojhp odhadu a vytahoval alebo si dal kondom, ked chcel spliechat 🤣

Teraz cakame, planovane, dieta

nerya
27. jún 2022

@kitycat spliechat 🤣🤣🤣🤣🤣

tyaja5
27. jún 2022

vsetko je mozne a na to treba mysliet, hlavne ked clovek nepouziva ochranu 🙂 ved kolko bolo aj takych zien ze brali napriklad antikoncepciu a aj tak otehotneli 🙂

xsuzannex
27. jún 2022

Ukazem ti ako taka kvapocka lasky vyzera.. 😂 (a to nie som z tych co po nich chlap hodi trenirky a je tehotna.. o prve dve deti sme sa snazili dost dlho).. tak hla,tu je 😂

andula09
27. jún 2022

@xsuzannex pekne sa tá kvapôčka pretransformovala ❤

marriannae
27. jún 2022

ano, je to mozne, o dva tyzdne by tu nasa kvapka lasky mala byt s nami 😄☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre