Je možné otehotnieť 3 dni od konca menštruácie?

masutatsu
14. jan 2013

Je možné otehotnieť 3 dni od konca menštruácie ?

susanerose
14. jan 2013

nie, ale ako sa hovorí nikdy nehovor nikdy. aj moja kamoška otehotnela v čase, keď lekár tvrdil, že otehotnieť nemôže a že sa to stane tak v jednom z niekoľkotisíc prípadov...

monyccka
14. jan 2013

otehotniet je mozne kedykolvek..Zena moze mat odlisny cyklus od toho standardneho uvadzaneho v knihach. Teda ano, je mozne otehotniet aj 3 dni od konca menstruacie. Dokonca aj pocas menstruacie.

piacere
14. jan 2013

áno... jedinou podmienkou je ovulácia. A tá môže naozaj nastať aj 3 dni po menštruácii.... ženské telo je nevyspytateľné 😉

inffinity
14. jan 2013

otěhotnět můžeš kdykoli 😉 nikdo ti nezaručí že tehdy a tehdy ne..záleží to hodně na organismu 😉

strihalka
14. jan 2013

vsechno je mozne....moje kamaradka otehotnela3DEN CYKLU!!!!! zvlastni ale je to tak🙂

euka210
14. jan 2013

ano, ked ma zena kratky cyklus a uz prislo plodne obdobie tak ano

ikke
14. jan 2013

ano, a dokonca to nie je nic nezvycajne aj pri uplne standardnom cykle.

qwen
15. jan 2013

Ja som otehotnela hneď na druhý deň ako mi skončil menzes. Už teraz s manželom sme si povedali, že hneď po menzese ideme na to, poznačili do kalendára 🙂 a po prvom potvrdení tehotenstva to presne na ten termín pasuje 🙂 Takže tehotná hneď na šupu.

kate1616
15. jan 2013

Baby to ako vážne aj tesne po ukončení? alebo po pár dnoch? a ked popri tom dojčím? Nestrašte lebo pred pár dnami by som potom mohla počať... 😒

taja27
15. jan 2013

Kate1616....moja kamoška sa spoliehala nato že koji... bola tesne po 600nedeli....na prehlaidkejej oznamili že je tehotná...netreba spoliehat na kojenie!!!!to nie je antikoncepcia

blumka
15. jan 2013

ano da...moje tretie babo je toho dokazom 😀

prahaxx
15. jan 2013

aj pocas menstruacie je mozne otehotniet, staci jedna jednina spermia, ktora vydrzi cca 5 dni 🙂 vtedy sa da hovorit o sikovnom otcovi 🙂

zubrienka1
15. jan 2013

ano, je to mozne 😉 moze byt napr. posunuta ovulacia 😅

lenkaga
15. jan 2013

aj ked kojis mozes otehotniet. Vtedy niekto nema menzes, ale najprv je ovulacia a potom menzes, takze nevies aky mas cyklus.

misickab3
15. jan 2013

Keďže sama mám takú skúsenosť, áno je to možné. Nám sa to tiež takto po menzese podarilo....ovulácia je citlivá na všeličo- posúva sa pri chorobe, pri strese, dokonca pri častom cestovaní....ja som často cestovala a do toho som pred otehotnením bola nachladená, končila mi menštruácia a bolo 😅

olifcek
15. jan 2013

@kate1616 no mamina.. dojcenie nie je antikoncepcia. treba sa chranit...

odpoved na otazku, ANO.

nika5214
15. jan 2013

určite ano možne je otehotniet aj počas menštruacie možne je všetko.... 🙂

hajajanka
15. jan 2013

Baby, toto mi nehovorte, ze sa spoliehate na dojcenie ako antikoncepciu! Ja som si myslela, ze to uz v tejto dobe uz nie je ani mozne a vidim, ze ano 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Este acylpyrin medzi nohy pocas milovania a je to 😀 😀 😀 😀 😀

Otehotniet je mozne v ktorykolvek den cyklu, ked je pritomna ovulacia. U niekoho je to na 11. den, u niekoho na 20. den cyklu. Ak MS trva 8 dni a na treti den po skonceni MS otehotnies, znamena to, ze ovulku mas na 11. den cyklu, co nie je nic nezvycajne, je to +/- polovica normalneho cyklu.

Takze baby, radsej ako kojenie, acylpyrin, zatvorene oci a ine babske recepty pouzivajte normalnu antikoncepciu - hormonalnu, vaginalnu, kondom a pod. 😉

kamenovska
12. jan 2014

Dobry den ja by som sa chcela opytat ze po menzese som na trety den a teraz sme sa manzelom po milovali a pustil do mna ale nieco vytieklo ale by sme strasne chceli babo tak ze ci mam sancu ostat tehotna prosim poradte 🙂 ?

13monika
12. jan 2014

Ja som otehotnela hned po menštruácií. tak dá sa 🙂

77538
2. jún 2014

Ahojte je možné otehotnieť aj 3 dni pred menzesom ?

matkomotyl
3. máj 2015

Ahojte chcem sa opytat moja priatelka ma 2 den menstruaciu a dost silnu chcem sa spytat fakt je mozne ze by cez nu otehotnela? Lebo sa mi podarilo to co som nechcel a uslo mi. Vopred dakujem

radkagasparova
25. feb 2024

Môj priateľ sa domna urobil mám menštruáciu dneska som dostala mala som takú slabu a teraz mám silné mám šancu že bi som mohla bit tehotná ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre