Je možné mať príznaky týždeň - dva po pohlavnom styku?

xenia123456789
14. máj 2022

Ahojte chcem sa opýtať 26. mi začala Menštruácia skončila mi druhého dnes je 14. .7 som mala pohlavný styk dnes rano som zvracala .je možné mat príznaky týžden až dva po styku?

petamich
14. máj 2022

nie nie je to mozne a v tom obdobi zrejme si ani nemala ovulaciu, kazdopadne ak by si zvracala z tehotenstva, tak HCG je tak vysoke, ze kazdy test ho zachyti, tak pripadne otestuj

nina004
14. máj 2022

@petamich Týždeň po styku mať príznaky ,to asi nie,ale zas mňa pred pozitívnym testom veľmi bolela hlava, začalo to asi 8DPO. Až keď som si skúsila urobiť test ,tak som pochopila prečo.

patus_2
14. máj 2022

@xenia123456789 zvracať si kľudne mohla z jedla, alebo teraz je dosť rozšírený ten zvracací vírus. Z tehotenstva to zatiaľ asi nebolo.

p.j.jacky
14. máj 2022

@xenia123456789 ja som mala prvé príznaky cca 3 dni pred ms . Začala som sa divne cítiť . Potom som jedla oskvarkovu pomazanku a zvracala som myslela som že stoho . Lenže vracala som aj na další deň ráno naobed večer v nioci a vracala som až do pôrodu 😂🙈

nevenka
14. máj 2022

@petamich
@xenia123456789 ratam, ze 7.5. bol 12 DC, u mna este zvycajne ovu nebyva, ale u niekoho ano. Tretie babatko mam zo sexu 12 DC, co som si myslela, ze ja este ovu urcite tak skoro mat nebudem a bola 14 DC. Takze plodne dni mat mohla. Ale mat tehotenske priznaky, na to je este strasne skoro. Ja som teda priznaky nemala, okrem zvysenej bazalnej teploty a pozitivny test bol 11 DPO, jasnejsi uz bol 13 DPO, teda 15 dni od styku. Takze 2 tyzdne po styku by to mohlo zacat, ale neviem, ci aj velke priznaky, to asi nie, lebo hcg len zacina stupat.

miskamicha
14. máj 2022

@xenia123456789 no..napisala by som ze je to nemozne...ale ja som mala odsledovanu ovulaciu bola na 14.den a asi 5 dni potom som sa povracala z kavy / som velky kavickar/ a uz som ju nemohla ani citit a pocas dna ma strasne napinalo...a ano bola som tehotna.zial ale nedopadlo to dobre. 🙂 a stalo sa mi to uz opakovane... 4x biochemicke a stale rovnake priznaky pricom pri 0rosperujucom tehotenstve mi dokopy nebolo nic

mihulam
14. máj 2022

kazda sme ina, ide aj o to ake priznaky. U nas sa stalo dva krat, kedy par dni po styku som si vsimla na sebe zmeny (u mna je to nabratie tuku na krízovej oblasti, zvacsenie prs) manzel bol len tyzden a pol doma a este pred odchodom si vsimol aj to ze mam akesi vacsie brucho, ja som si vsimla tie boky, ale som to pripisovala ze asi starnem, az kym som neobjavila dve ciarky

zuzsat
2. júl 2022

Mozes mat priznaky... Pri prvej dcere som citila na 6dpo silny krc v pravom vajecniku a myslela som ze ci to nebolo uhniezdenie a asi bolo lebo na 10dpo som uz mala ducha...teraz som to nejako az tak neregistrovala ale asi na 23,24a 25dc som rano mala strasnu kyselinu ale nezvracala som no nemala som mat ani z coho a tak mi napadlo ci sa nepodarilo a veru na 25dc to bolo 11den po styku som uz mala dusika na teste.... Ono ked zena pozna.svoje telo tak vie zaregistrovat ked nieco sa vymyka zo standartu... Niektore zeny necitia ani ovulaciu.proste kazda sme ina...

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre