Je môj test pozitívny?

jakubellla
23. máj 2022

Dnes bola u gynekológa a povedal že nie som tehotná ale spravila som si teho test a nevie či je pozitívny prosím poraďte mi jedna tuhá jedna slaba

tatianka0000
23. máj 2022

Podľa mna tento máš chybný

lulka321
23. máj 2022

@jakubellla tak tiež závisí od toho koľko ti meška ms. Ja som bola u gynekologa až po 6 týždňoch od meškania ms, aby tam niečo videl, vtedy už aj srdiečko bilo. Ja som taký test mala v prvý deň meškania ms.

jakubellla
autor
23. máj 2022

@tatianka0000
@lulka321 nieviem mala som len jeden deň ani to nie len pol dňa už som robila tretí test

jakubellla
autor
23. máj 2022

@tatianka0000 tretí test a výsledok taký istí

sense
23. máj 2022

@jakubellla skus si spraviť digitálny test. Bral ti lekár krv? Alebo ultrazvuk?

jakubellla
autor
23. máj 2022

@sense áno ultrazvuk mi spravil ale na rýchlo a bral mi krv štvrtok mi prídu výsledky

sardinka32
23. máj 2022

Pockaj do stvrtku...tu Ti to ziadna nevieme potvrdit alebo vyvratit...ak by si si spravila len test a ukazala ho tu, isto by Ti zeny gratulovali, ale kedze doktor na ultrazvuku nic nevidel, tak to meni situaciu. Trpezlivost a neminaj zbytocne peniaze na opakovane testy.

sense
23. máj 2022

@jakubellla počkaj do štvrtku na výsledky krvy, ono na Sone nemusí byť nič vidieť ak si úplne na začiatku tehu. Ono zas ak si tie tri testy nerobila z jedného moču ale deň po dni tak by mali testy silniet. Akej značky sú tie testy

jakubellla
autor
23. máj 2022

@sense v piatok večer a v sobotu ráno a dnes a mám boľavé prsníky už sama neviem ani mi doktor nerobil poriadne ultrazvuk to len 20 sekúnd a už chcel mi pichnúť inekciuu na vyvolanie menštruácie ale nesúhlasila som

nevenka
23. máj 2022

@sardinka32 ale co ma vidiet, ked este meska len par dni? Kolko meska?
Mne kazal doktor sa objednat najskor na sono po 2 tyzdnoch meskania, najlepsie prist v 8-9tt. Tak si spocitaj, kolko mas od poslednej MS...zbytocne skoro zeny tam chodia.

sardinka32
23. máj 2022

@nevenka mne to nemusis vysvetlovat, ja mam tri deti 😉...mozno bola len na prehliadke alebo co, utekat tam hned nema zmysel, to sa zhodneme...v kazdom pripade vo stvrtok bude vediet...mne tiez vysli pozitivne testy a nakoniec z toho tehu nebolo...to sa bezne stava

sense
23. máj 2022

@jakubellla à medzi piatkovým a dnešným. Vidíš rozdiel v intenzite ciarok?

jakubellla
autor
23. máj 2022

@sense o trošičku silnejšie ale troška
@sense

kvetinkaaknitevk
24. máj 2022

@jakubellla od takého gynekologa by som odišla … a našla si druhého .. na utz uvidí niečo aspoň v 5tt a vysie takze asi preto to povedal ak máš testy pozitívne … kúp digitálny clear blue a budeš si istá. A potom zmena gynekologa hneď

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre