Je môj test pozitívny?

sarinka444
21. apr 2020

Ahojte potrebujem radu robila som si tehotensky test ale velmi slabo vidno prvú čiarku môže byť test pozitívny s priateľom sa snažíme o babätko už pol roka zatiaľ nič

pribinak
21. apr 2020

Skús ráno, vtedy sú najvyššie hodnoty HCG

solinkarka
21. apr 2020

Mne to príde skôr ako kanálik...skús inú značku

sarinka444
autor
21. apr 2020

@sarinka444
@pribinak ďakujem skúsim🙂

sarinka444
autor
21. apr 2020

@solinkarka toto už je druhý test a aj značka ktorí mi takto ukazuje😶

nini1010
21. apr 2020

Neviem co je toto za znacku a zavisi aj kolko si dpo,ale skus mamatest idealne.

zo_ja
21. apr 2020

Mne sa zdá, že to vyzerá na pozitívny test 😊...držím palce, aby som sa nemýlila 🤗

sarinka444
autor
21. apr 2020

@nini1010 ďakujem skúsim

sarinka444
autor
21. apr 2020

@zo_ja dúfam zajtra si spravím ešte jeden 🙂 dúfam že bude pozitívny beriem aj kyselinu listovu už pol roka dúfam že to víde konečne

renirv
21. apr 2020

Ja tam nevidim nic, skus rano a uvidis ci ju nebude silnejsie vidiet

olivia2001
21. apr 2020

Urobila som ti to takto vyzera bit pozitivny,držim palce😊😊

sarinka444
autor
22. apr 2020

@olivia2001 ďakujem ste velmi milá 🙂

olivia2001
22. apr 2020

@sarinka444 nemate začo pohode😊

rucka77
22. apr 2020

na tomto druhom už vyrezá, že tam niečo je. no skús sa po pár dňoch ešte pretestovať a myslím si, že potom bude tá čiarka ešte výraznejšia

sarinka444
autor
22. apr 2020

@rucka77 tak uvidím dnes si pôjdem kúpiť a ráno si ho spravím .. alebo mám počkať kým mi začne meškať menštruacia mám ju dostať až za 11 dní...

solinkarka
22. apr 2020

@sarinka444 kedy si mala ovulaciu?

sarinka444
autor
22. apr 2020

@solinkarka pred 3-mi dňami

akani
22. apr 2020

Ahojte dievčence, myslite, že by toto mohli byť dušíci?Mam 5dni do ms,ale ovu som mala asi o čosi skôr.Dufam,že nemám len vidiny🙈Ten clearblue nieje uplne ranny,ale ten mamtest z ranneho je-uz je zaschnuty.Ďakujem

anna_maria1
22. apr 2020

No ja by som teda povedala,ze je to tam🙂 A dufam ti teda mozem aj pogratulovat

akani
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fokuska
22. apr 2020

@sarinka444 Ak si skutocne mala ovulacia pred 3 dnami a aj by si pocas nej otehotnela, tak oplodnene vajicko je este stale len na ceste vo vajickovode smerom do maternice. Este nedoslo anilen k uhniezdeniu. K tomu dojde priblizne za tyzden. HCG sa tvori az po uhniezdeni, dovtedy ani telo netusi, ze k oplodneniu doslo.
Takze 3 dni po ovulacii mat pozitivny tehotensky test je nerealne...

Jedine, ze by v skutocnosti ovulacia prebehla skor ako si myslis.

solinkarka
22. apr 2020

No moje nervy🤔 Prečo testujem 3 dní po ovulacii? 🤦

akani
22. apr 2020

@solinkarka neboj niesi jedina🙂

sarinka444
autor
22. apr 2020

@solinkarka pretože som mala tehotenské príznaky tak som si urobila dva testy a ukázali sa mi rovnako ako na fotke
U mňa je to problém že mám viac mužských hormónov a niekedy ťažko odhadnem moju ovulaciu ale ak som si to správne vypočítala čo dúfam že áno tak som ju mala pred 3-mi dňami

akani
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fokuska
22. apr 2020

@sarinka444 Neexistuje, ze by ti test nieco ukazal 3 dni po ovulacii. Musela by si otehotniet skor.
Ak nemas ovulaciu odsledovanu, iba pocitas podla "tabuliek", tak to nema ziadnu vypovednu hodnotu.

solinkarka
22. apr 2020

@sarinka444 uhniezdenie trvá 10dni tak po 3 dňoch nemôžeš mať priznaky....počkaj kým ti bude meškať potom testuj

akani
22. apr 2020

@solinkarka pardon🙈 myslela som sarinka444 nieje jedina ako tak citam diskusie.

sarinka444
autor
22. apr 2020

@solinkarka len že ja som tie príznaky mala pred ovulaciou... Tak som si kúpila test po ovulaciii a ukazal mi to čo je na foto

fokuska
22. apr 2020

@sarinka444 Ak by si priznaky mala pred ovulaciou, tak z toho vyplyva ze so otehotnela skor... cize este v predchadzajucom cykle (to by uz test jednoznacne ukazal), alebo ak v tomto cykle, tak skor. pravdepodobne testen po menstruacii.

Okrem toho ten test nevyzera byt pozitivny, skor len presvitajuci kanalik. Pockaj par dni a ak velmi chces, tak test opakuj z ranneho mocu. Alebo pockaj az do dna ocakavanej menstruacie.

solinkarka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre