Je môj test pozitivny?

cucoriedka89
8. dec 2019

Ahojte baby, viem je to otrepane ale vidite tam aj druhu slabu ciarocku? Alebo si to len domyslam 🤣 Nemam momentalne moznost si ist kupit dalsi test. Poslednu ms som mala 5.11.
Dakujem za kazdu odpoved 😊

83lenka83
8. dec 2019

@cucoriedka89 odfot to na bielom podklade

cucoriedka89
autor
8. dec 2019

@83lenka83 🙂

kolieskova232
8. dec 2019

@cucoriedka89 slabucku druhu ciarku tam vidim. vyskusaj zopakovat este o par dni, ak si tehu, tak ciarku bude silnejsia. drzim palceky🙂

nini1010
8. dec 2019

Urcite to bude chciet dalsie testovanie ale podla mna je pozitivny.

83lenka83
8. dec 2019

@cucoriedka89 vyzera to na // ciarky 😉

adeladulova
8. dec 2019

Ano uz je to otrepane

sasenkam
8. dec 2019

Ja si myslím, že je pozitívny. Pred 2 rokmi som mala rovnaké čiarky a už máme chlapinu doma. Ešte jeden urob až si si istá... Kiežby si bola držím palce 😉

ericka168
9. dec 2019

Ja tam nevidím nikde ciarku😏, ale prajem ti aby tam bola.. Ja som mala tiež slabucku čiarku a bola som tak držím palčeky.. Potom daj vedieť ci tam bola ta ciarocka😉

natalkinmarek
15. dec 2019

Ahojte taktiež sa pripájaním posledný menzes som mala 5.11 twraz mi to mešká 12dni v stredu som mala výtok a v tom take červene alebo ružové a twraz len výtok ďakujem

nikoleta3333
30. dec 2019

Dobrý deň , chcela by som sa opýtať či by ste mi vedeli povedať koľko tam je čiarok ,lebo ja tam vidím jednu takú slabucku no neviem či si niečo nedomyšlam 😁už dlho sme sa snažili i bábätko prosím vás napíšte mi čo si o Tom myslíte .Dopredu vám ďakujem za odpovede .♥️

natalkinmarek
30. dec 2019

@nikoleta3333 dobrý večer slabučká čiarka tam je ale počkajte ešte a skúste o dva dni ešte urobiť
Mne tak meskal menzes a výšie ako vidíte robila som si dva testy najednom je sláva čiarka a na druhom nie . A žiaľ tehotná nie som .
Ale verim Vám že vy ste aby sa podarilo

nikoleta3333
30. dec 2019

@natalkinmarek Ďakujem 🙂 uvidieme hádam áno .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre