Je malý penis príčinou toho, že sa nám nedarí splodiť dieťa?

neockujem28
7. apr 2020

Je to trapne als neviem kde to mam rozoberat. Moj priatel je uzasny, snazime sa o dieta, ale ked som sa do neho zamilovala tak som netusila o jednej veci... Ma ho strasne maly... Snazila som sa to nebrat ako tragediu a naucila sa s tym zit ale nemoze to byt pricina ze nemozme mat dieta? Dakujem Vam. Please dont hate.

frinty
7. apr 2020

@neockujem28 maly co znamena? Aj chlapi s velkym maju problem, nehladala by sim pricinu tam.

neockujem28
autor
7. apr 2020

@frinty nemerala som mu ho... Mozno 5-7 cm...

eveblond
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
7. apr 2020

@neockujem28 ako si sa s tym naucila zit? Lebo ja som sa za 10 rokov nenaucila s tym zit ☹ je to hrozne a ten,kto tvrdi,ze aj maly gasparko,urobi velke divadlo,ten asi nikdy nezazil,co je to ten maly gasparko

marca12
7. apr 2020

@eveblond si zober,ze sa to stane tvojmu synovi,to ma ostat cely zivot sam,lebo ma maleho pindika?

ivanecka0602
7. apr 2020

@eveblond 🙊😂😂😂😂 ze vedro

sunny8
7. apr 2020

Toto je povrchné.. čo ako sa máš s tým naučiť žiť ? Normálne ! Ty snáď máš postavu ako modelka ? Úplne dokonalá ? Tak možno on nie je a čo ? 🤦 Nie v Tom nebude problém že sa vám nedarí ..

brita7777
7. apr 2020

To asi nebude fungovat ☹

neockujem28
autor
7. apr 2020

@marca12 tak ja ho lubim... A viem sa uspokojit aj inak... Teda aj on ma vie inak uspokojit... Nie je vsetko o sexe...

kiki68
7. apr 2020

Jemine toto pricina nie je, velkost naradia je na dve veci, ide o kvalitu spermii a potom vajicok a ci dojde k tomu spravnemu spojeniu. Skor ide asi o Tvoju fyzicku nespokojnost a frustraciu, ze nejde spravit to babo tak lahko.

neockujem28
autor
7. apr 2020

@kiki68 ale ja ho ani necitim v podstate... Potom asi tie spermie nejdu tam kam by mali ist... A ten vystrej tiez nie je vystrek... Skor kvapkanie...

eveblond
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evkao
7. apr 2020

@neockujem28 a kam inam idu tie spermie, ak nie tam, kam maju ist? ak sa "urobi" do teba, tie spermie si cestu k vajicku najdu, nezalezi na tom, ci ma penis ako vrabec alebo ako slon

kittykat22
7. apr 2020

@eveblond to si tych penisov musela vidiet, ze mas taku dobru statistiku 😅

neockujem28
autor
7. apr 2020

@evkao kiezby by ho mal aspon ako vrabca...

kiki68
7. apr 2020

@neockujem28 tak spermie idu kde treba, ale asi by som zacala riesit spermiogram a mozno urologa ked teda nema taku silu. To ze ho necitis je iny problem a to uz suvisi s tou velkostou. Este by dom Ti odporucila kegelove cviky na posilnenie panvoveho dna. Kamoske to pomohlo, tiez nic velmi necitila. Partner bol tak priemerne obdareny a pomohlo jej to.

eveblond
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
7. apr 2020

Tak to, že priateľ malý penis, nie je dôvod, že by ste mali problém splodiť dieťa, tam velkost vôbec nie je podstatna, ale kvalita spermií, čo tiež od veľkosti nezávisí. Co myslíš, kam teda by išli spermie, keď toto ta trápi? V erekcii ma 5 cm? Akosi sa mi to zdá zvláštne....

neockujem28
autor
7. apr 2020

@jaskolka tebe sa to zda zvlastne? Vies ako som sa citila ja ked som na to prisla? Mudra si barz...

eveblond
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
7. apr 2020

@neockujem28 tak je mi zvláštne to, že v plnej erekcii môže mať penis 5 cm. A ja sa bavím s tebou normálne, tak prosím, aby aj odozva bola rovnaká

neockujem28
autor
7. apr 2020

@eveblond pisala som dont hate

jajko22
7. apr 2020

Skuste metodu oplodnenia gift.

neockujem28
autor
7. apr 2020

@jaskolka pisala som ze som mu ho nemerala... Neviem ci ma 5 6 7 8 9... Ma ho maly a tenky...

neockujem28
autor
7. apr 2020

@jajko22 to je nejaky darcek?

eveblond
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
7. apr 2020

Ale veľkosť absolútne nemá s plodenim nič spoločné. A odhadovať, či má 5,7,9,alebo možno aj viac... Tak priemer u muža je okolo 10 - 12 cm....

neockujem28
autor
7. apr 2020

@jaskolka ale mala som frajerov co mali riemer... Toto je fakt male... Nebudem tu davat fotku ale to je ako malicek na ruke

jajko22
7. apr 2020

Nie, je to metoda oplodnenia.

neockujem28
autor
7. apr 2020

@jajko22 aka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre