Je ešte šanca na tehotenstvo?

15. dec 2022

Dobrý deň prosím Vás, 2.12 som mala ovulaciu, sex sme mali 1.-2.12. je ešte šanca že môžem byt tehotná? Test zatiaľ negatívny robený v obednajsich hodinách. Ovulaciu som mala určite pretože ma celý deň bolelo brucho aj som mala výtok ovulacny. Viem že by som mala počkať no pri prvom dieťati mi test ukazal čiarku už 4dni pred ms z večerného mocu.

zmrzlinka2021
15. dec 2022

teraz si kedy mala dostat menzes?

janetinka27
15. dec 2022

ahoj, test by uz mohol ukazat v tomto case. dolezite je, ci ovu prebehla naozaj tak, ako si myslis. ake dlhe mas cykly? pravidelne? kedy ma prist ms? lebo podla datumu ovu by mala v tieto dni uz prist.

leangela
15. dec 2022

Mozne je vsetko. Niekedy sa to stane, ked to clovek ozaj necaka🙂

zuzi0911
15. dec 2022

Bolest výtok môže byť kľudne niekoľko dní obed ovu...ja som tak mavala...cca 3,4 dní pred ovu ...

autor
15. dec 2022

@zmrzlinka2021 18.12 by som mala mať.

autor
15. dec 2022

@janetinka27 cykly mám viacmenej pravidelne +-1-2dni, 30-33dnove, ovulacia to bola určite pretože ma od rana nonstop pichalo v podbrušku a orientovalo sa to na jednu stranu ako by sa akurát uvoľňovalo vajíčko. Na druhý deň už nič sa nedialo. 18.12 by som mala mať ms

autor
15. dec 2022

@zuzi0911 aha, no u mňa to bolo len jeden deň tak som to pripisovala ovulaci. Výtok bol v tej deň vodnaty a konzistenciou vaječného bielka na druhý deň len vodnaty, bez bolesti..

janetinka27
15. dec 2022

poovulacna faza trva max 16 dni, takze max 16 po ovu musi prist ms. ale obycajne je to skor. pockaj este do terminu, aj ked ten termin 18.12. je uz hranicny, moze prist aj zajtra

autor
15. dec 2022

@janetinka27 áno, bolelo ma brucho dnes akokeby už mala prísť. Ale prsia sa mi zväčšili čo sa mi nikdy nestalo id pôrodu a to dojčím ešte, takže ťažko povedať. Uvidíme..

bejka90
15. dec 2022

Ja som mala minuly cyklus az 6 dni take "ovu boesti" posledne 2 dni to boo priserne bolestive aj vytok som mala a potom nic uplne sucho bez bolesti odprisahala by som ze bola ovu.. no kedze som si merala bt tak som zistila ze ovu vtedy nebola ani nahodou a az den po bolesti bola ovulka (20dc co ine cykly som mala 13-15dc). Takze uplne sa nespoliehaj ze aj musela byt presne vtedy ovu ak to nemas testami alebo teplotou odsledovane... ale drzim palce 🙂)

autor
15. dec 2022

@bejka90 jasne chápem. Je to možné aj u mňa. A tak mohla byt na druhý deň tak ešte sa to mohlo podariť ak spermie prežili

autor
16. dec 2022

Tak nič z toho. Prišla ms. O 2dni skôr 🙂 snáď nabuduce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre