Je ešte šanca na pozitívny test?

2. jan 2022

Mám 31-az 35 dnove cykly.Vcera som už mala dostať,ale zatiaľ nič.Ani bolesti pŕs,ani podbruška,vôbec nič.Spravila som si poobede test,ale vyšiel negatívny.A nemám ani príznaky,že by som mala dostať.Pojdem samozrejme aj k lekárke ,len som zvedavá na vaše názory,ak ste sa s tým stretli.
Môže byť,že hcg je ešte nízke,aby to zachytil test popoludní,keďže som ho nerobila z ranného moču?Zároveň ma trápi,že nemám žiadne PMS.poradi mi niekto prosím?ďakujem

simik411
2. jan 2022

Na 90% tehu nie si. Čakaj ešte viac dní na menzes prípadne testuj o pár dní opäť. Po jednom dni meskania by sme boli tehotné všetky už 230x . Ja aj 300x 😏

autor
2. jan 2022

@simik411 tak sa mi to len potvrdilo,že už to zase nevyšlo...😞😞😞

simik411
2. jan 2022

Ale nie nechcela som byť zlá. Viem čo to je čakať a testovať, prepáč ak som bola nepríjemná. Tiež sme 2r robili možné aj nemožné a tiež som mala cyklus kadejaky preto som napísala že ja aj 300x ale tak.. niekedy motyka môže vystreliť zvlášť pri nepravidelnom cykle vtedy nikdy nevieš.. držím prsty

autor
2. jan 2022

@simik411 nebola si nepríjemná,to len ja som už z toho nešťastná,aj unavená.🥺😞

simik411
2. jan 2022

Neviem koľko sa snažíte ani či máte problém alebo koľko máte rokov každopádne ak sa nedarí ozaj dlhodobo možno by bolo vhodné kuknúť na proces ivf.

autor
2. jan 2022

@simik411 mne sa podarilo 2 krát otehotnieť prirodzene ale potratila som.az po týchto dvoch potratoch mi zistili že mám problém s krvou.A dva krát sme boli na IUI,ale neúspešne.Moj muz to odmieta,že už toto nepostúpi.

janetinka27
2. jan 2022

ahoj, pises ze mas 31-35 dnove cykly, kolky den mas dnes? vies kedy cca si mala ovulaciu? poovulacna faza do ms trva (idealne) 14 dni.
ak sa snazite,skus sa naucit pozorovat svoj cyklus. ja som na creighton modeli, mam lektorku,ktora so mnou vyhodnocuje tabulku.za posledne mesiace sa mi o dost zmenil cyklus k lepsiemu a zlepsuju sa mi aj hladiny hormonov

autor
2. jan 2022

@janetinka27 dnes mam deň cyklu.

autor
2. jan 2022

@janetinka27 dnes mám 33.den cyklu

simik411
2. jan 2022

Problém s krvou znamená so zrazeninami napr? Ja som celé tehu pichala clexane kvôli tomu .. iui asi sama vieš že je šanca ozaj malinká ,ale aj my sme boli 3x 🙄a 3x nič škoda peňazí a sklamania.. hm škoda že muž to takto berie že viac nepôjde pritom je iui nič no. Ale asi viem čo mu presne vadilo pre nich je to ozaj otras ale ivf ide len raz a z toho sa už riešia ďalšie veci ale možno vám netreba nič také len poriešiť tu krv prípadne iné vyšetrenia a ak ste mladú tak skúšať a uvidí sa

autor
2. jan 2022

@simik411 zistili mi leiden mutaciu....mám 38rokov

simik411
2. jan 2022

😒 to neviem čo je prepáč no vek máš dosť ah jaj je to hrozne keď človek chce a nejde to rada by som pomohla ale tak... Myslím že je o5 min 12 aby ste s mužom ozaj reálne riešili niečo viac ako len iui prípadne verili na prípadné tehu hoci si 2x otehu sama

autor
2. jan 2022

@simik411 leiden mutacia,je porucha zrážanlivosti krvi.zistili mi to teraz po druhom potrate.Som psychicky zničená a tak veľmi som dúfala,že sa nám to v Tom decembri zadarilo...ale tak zjavne nie.Rano pojdem k doktorke,porozprávam sa s ňou čo ďalej.

simik411
2. jan 2022

Hlavne kľud nemôžeš takto písať že si zničená lebo tak sa nepodarí nikdy keď budeš ako robot len skúšať a nic len čakať ... No veď keď len zrážanlivosť no nieže len ale určite keď sa opäť podarí tiež budeš pichať na riedenie a už sa to udrží. Podarilo sa vám 2x podarí zas podla mňa hlavne aby ostalo ale už viete príčinu neúspechu to je dobre.. hlavu hore

autor
2. jan 2022

@simik411 ďakujem 🌼🤍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre