Je digi tehotenský test Dr. Max spoľahlivý?

nataklaudia123
10. mar 2021

Su tie testy spoľahlivé lebo ja som si dnes robila a vyslo ze niesom ale mam zavraty tocenie hlavy a mešká mi to

clori
10. mar 2021

@nataklaudia123 menstruacia moze meskat z roznych dovodov. nie je za vsetkym hned tehotenstvo. tocenie hlavy - nemas stres? pijes dostatok tekutin? mas pestru stravu a dostatok spanku? zopakuj test o 2-3 dni, ak bude negativny a uz t meska MS 2 tyzdne a viac, chod ku gyn. spravi ultrazvuk, pichne pripadne agolutin na vyvolanie menstruacie.

nataklaudia123
autor
10. mar 2021

@clori niekdy som sa tak necítila a mala som stale pravidelné mendzes toto vsetko dodržujem a.mavam aj závraty a mam aj spanok

clori
10. mar 2021

@nataklaudia123 tak jedine potom smer gynekolog. cez net ti tu sice moze mnoho zien napisat ich skusenosti, ale tuto to chce poriadne vysetrenie. mozes mat nejaku hormonalnu nerovnovahu (napriklad funkcna cysta a podobne), mozu ti chybat niektore vitaminy alebo mineraly, nie vzdy si clovek uvedomuje stres, ktory sa ho drzi len podvedomo... je vhodnejsie to vyriesit navstevou gynekologa.

nataklaudia123
autor
10. mar 2021

@clori tak to bude najlepšie ale teraz je problem pokial sa tam clovek dostane pre ten covid

tessa2299
11. mar 2021

@nataklaudia123 ja nemam problem sa dostat ku gynekologicke. Nevolaj, ale chod tam. Meskanie moze mat rozne priciny, najlepsie ti povie dr po vysetreni.

domka222
11. mar 2021

Jemine, aj mne minule meškali týždeň. Tiež mi nebolo dobre. Urobila som test, negatívny. Viacej som neriešila, ani nehľadala duchov a podobne. Na 10ty deň prišla. Niekedy sú to len rozhádzané hormóny🤦‍♀️

clori
11. mar 2021

@nataklaudia123 ja som teraz nezaregistrovala problem s lekarmi (ak sami nie su v karantene). zavolaj si ku sestricke, nerozmyslaj a nehladaj rady na nete.

kaja871
12. mar 2021

@nataklaudia123 môžu byť aj iné príčiny keď tehotenstvo test neukázal ale ak si niesi istá kúp si ešte obyčajne a test zopakuj hlavne ráno keď ms mešká už by ukázať malo

nataklaudia123
autor
12. mar 2021

@kaja871 uz som si robila nesom tehotna no mz stale nemam

kaja871
13. mar 2021

@nataklaudia123 tak už potom by som na tvojom mieste počkala pár dní a potom radšej navštíviť gynekológa nech sa na teba pozrie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre