Je biely hustý výtok príznak tehotenstva?

88matulka88
23. sep 2021

Ahojte, ako som už písala v predchádzajúcich diskusiách, máme prvý mesiac stimulovány s clostilbegyt-om. 15 dc tento tyzden v pondelok sme mali jeden 19 MM folikul. Lekár mi vravel, že v utorok bude ovulácia cca a že mám začať brať duphaston. Aj som začala a dnes ráno sa mi objavil hustý biely výtok ... Môže sa jednať o tehotenský výtok? Tak skoro vlastne len 3 dni po ovulacii??? Alebo je to reakcia na duphaston? A nemám si z toho robiť ťažkú hlavu???Mali ste takéto niečo niektorá???

pininka1
23. sep 2021

@88matulka88 asi by to bolo este skoro, mne zacal ten vytok az tesne ked som mala kramy dostat.

neny28
23. sep 2021

@88matulka88 aj si vkladáš progesteron?lebo ak áno je to z neho

88matulka88
autor
23. sep 2021

@neny28 áno beriem duphaston (progesterón) ale perorálne

neny28
23. sep 2021

@88matulka88 tak potom to podľa mna z toho nebude. Možno je to naozaj prvý príznak 😊

dejna_
23. sep 2021

@88matulka88 podľa mňa po ovulacii býva štandardne biely hustejší výtok 🤔 aspoň ja to tak mám

88matulka88
autor
25. sep 2021

@dejna_ asi bude to tým, nezvyknem mávať až tak veľa, ale môže byť, že kvôli progesteronu sa to zmenilo...tiež si myslím, že asi príznak to nebude keďže je ešte krátko

dejna_
26. sep 2021

@88matulka88 áno aj z progesterónu to určite môže byť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre