Jasné dve čiarky na teste. Môžem byť tehu?

vierusik5
18. sep 2021

Ahojte, posledná MS bola 17.8.2021, ovulka bola v dňoch medzi 6 a 8 septembrom. Neviem presne kedy. Tento týždeň v utorok som si robila test clear blue a jasné dve čiarky. V stredu stvrtok a dnes som si robila zas a zas pozitívne. Menštruáciu mám dostať až 21.9.2021. Po minulej menštruácii som bola u doktora na usg a tehotná som nebola. Bojím sa, či sa môžem tešiť a nechápem ako to že týždeň do MS a také silné čiaročky 😔 čo si myslíte vy?

simonka1701
18. sep 2021

ja myslím, ze urcite si tehotná..🙂

monika191019
18. sep 2021

Podľa mňa sa môžeš začať tešiť

veronice
18. sep 2021

Silnejsoe mozu byt preto ze si mala posunutu ovulku (skor) alebo ze tam tych deti bude viac 😁❤️❤️ kazdopadne testy su pozitivne. Je dost nepravdepodobne ze by klamali 4 testy 3 roznych znaciek. Gratulujem 🍀

simona139469
18. sep 2021

Haha, aj slepý by tam tie čiarky videl!!! GRATULUJEM TI!!! Nech všetko v zdraví dobre dopadne 😉

martinka13
19. sep 2021

Gratulujem. 100% tehotná. Držím palce.

mirulinulinka
19. sep 2021

@veronice ja ked som cakala druhu tiez som mala take silne ciarky a mala som len jedno takze yo je blbost

veronice
19. sep 2021

@mirulinulinka preto som tam napisala ze "MOZE" nie ze musi... Citame s porozumenim, vsakze. A uplna blbost to nie je, potvrdi ti to mnoho mamiciek dvojiciek 😉 takze naozaj to moze byt aj preto (ale nemusi)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre