Iná menštruácia ako zvyčajne

23. júl 2022

Potrebujem radu, stalo sa niektorej, že dostala MS ale takú inú ako zvyčajne.😏

MS mi meškala 1 deň, dnes je to druhý deň cyklu a všimla som si, že farba je bledšia ako zvyčajne a ktomu s prímesou priesvitného hlienu a o dosť slabšia. Bruško ma síce bolelo ale tiež len tak jemne.

Poväčšine prvé 3 dni MS chodím na WC a vymieňam tampóny každé 2 hodiny a teraz mi stačí len hyg. vložka (inak by som ju nezniesla) a po utreti taktiež nič na toaletnom papieri.

Mohlo by íst o tehotenstvo? Mám vyskúšať test? Alebo by mohlo ísť o nejaký zdravotný problém? 😪

Prosím, komenty od veci si nechajte pre seba.
Ďakujem za odpovede. 🙂

edien
23. júl 2022

Môže ísť o tehotenstvo ale aj o cystu. Ja mám skúsenosť s tou cystou, pri mimomaternicovom tehu som mala po utreti hnedý výtok. Radšej sa objednaj k dr nevypláca sa čakať.

ikonica
23. júl 2022

Mohlo ist aj o implantacne spinenie, alebo ak ste mali sex tak poranenie citlivejsieho krcka a z toho spinenie. Ja by som ai teda urobila pre istou test, ak je sanca, ze by si mohla byt tehu, resp ak sa pokusate o dieta......

edien
23. júl 2022

Ale test by som si urobila isto

autor
23. júl 2022

@ikonica áno o malinké sa snažíme ale nie nejak extra, buď to príde alebo nie 🙂

autor
23. júl 2022

@edien práveže po utretí čisto, dokonca ani zo mňa nekvapká krv pri malej potrebe, dám na vašu radu, v pondelok zavolám doktorovi, a tiež vyskúšam spraviť test 🙂

autor
23. júl 2022

@edien a mala si nejaké zdravotne problemy ked ti zistili cystu? Alebo len nahodne na vysetreni? 🙂

vanka567
23. júl 2022

Nemusi to byt tehotenstvo ale zacne ti hajprovat sliznica a nefunguje ako ma napr ak priberies.. a mne meska uz 6sty mesiac a bola som na cytologii a gormonagrofii ci co to a povedal zw len 2 sposoby pichat stale vyvolavacku ked je sliznica napuchnuta alwbo antikq ... nic nezvycajnw

ikonica
23. júl 2022

Ved vyskusaj test a bude ti vsetko jasne... Ja som si takto pred rokom nasla ducha na teste este pred (ne)ocakavanou mrchou a potom prislo spinenie v case ms, tak som si hovorila, ze nic z toho, ale ciarka silnela... A uz mam doma takmer 4-mesacnu babulu...

edien
23. júl 2022

Ja som pri tej cyste cítila po cvičení alebo keď som mala taký náročnejší deň že má pichá v oblasti vaječníka. Mala som dostať ms a namiesto toho tiež iba jeden deň niečo,tak som šla k dr a videla hneď. Sama praskla nebola našťastie veľká ale bolelo to dosť,hneď sa mi spustila aj ms. Ono takéto krátke ms alebo spinenie býva častým prejavom aj tehu alebo zatiaľ iba ,,uhniezdenia,,. Tak držím palce 👶

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre