Iná menštruácia

22. jan 2023

čaute ženušky, vo štvrtok poobede mi začala MS, úplne slabulinká bez bolesti, druhý deň o niečo silnejšia a taktiež bez bolestí, 3 deň slabšia a dnes 4 deň taktiež málo krvi dokonca sfarbenej do takej jemnej ružovej farby akoby s výtokom..predchádzajúce MS prvé 3 dni silné krvácanie, naliate prsia, bolesti v podbrušku také, že bez tabletky od bolesti by som ani na nohách nestála a skončí sa 7 dňom..
no moja otázka znie, je normálna takáto zmena intenziti, keď predchádzajúce cykle boli vždy krutejšie? O dieťa sa nesnažíme, skôr to nechávame na náhodu. Akurát som si všimla, že ma sem tam škriabu bradavky inak nič.. myslíte, že sa opláca robiť test? alebo to mám nechať tak a počkať do budúcej MS? Mali ste niektorá podobnú situáciu? 🙂)

casillas28
22. jan 2023

Test si urob, nikdy nevies..ale zmeny taketo v cykloch sa stavaju...pokial je test negativny nejako by som neriesila a uvidis buduci mesiac ako co bude

lavinis
22. jan 2023

Urob si test a vybavene, načo o tom diskutovať?

kdemasrozum
23. jan 2023

Ahoj, aby sme ti tu odborne poradili, treba nasledovné.. Detailný popis bolesti vrátane stupnice, fotografie krvi (jemne sfarbenej do ruzova) v porovnani so vzorkovníkom farieb pantone coated, dalej obvod cez prsia ked su naliate a ked nie (v mm). Potom na základe toho stanovíme diagnózu a zhodnotíme, či sa oplatí robiť test, a napokon potvrdíme alebo vyvrátime, či je takáto zmena intenziTI reálna.

veronikaszabova
23. jan 2023

@kdemasrozum hmmm... Ten tvoj nick ta uplne vystihuje 🤦

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
23. jan 2023

@kdemasrozum rozumu na rozdávanie..

veronikaszabova
23. jan 2023

Skusala si test?

autor
23. jan 2023

@veronikaszabova MS už skončila, dnes som kúpila test, ráno vyskúšam

kdemasrozum
24. jan 2023

@veronikaszabova ne veru... Vystihuje viac ludi.. Najma takych co tu radia ohladom zdravia... Kto jej moze fundovane poradiť na zaklade nejakeho opisu? Ved jednoduche, treba ist doktorovi a ten uz povie co je vo veci... Či máš pocit že tu ju niekto vyšetrí na zaklade pár viet a stanoví diagnózu??

veronikaszabova
24. jan 2023

@kdemasrozum ona snad caka, ze jej niekto urci diagnozu? Pyta sa na skusenosti inych zien.

autor
27. jan 2023

@veronikaszabova tak test vyšiel poz..

veronikaszabova
27. jan 2023

Super. Gratulujem

autor
27. jan 2023

@veronikaszabova ďakujem 🙂

emmik46
27. jan 2023

A môžeš priložiť foto?

autor
27. jan 2023

@emmik46 áno, priložím, keď budem robiť o pár dní ďalší na odporúčanie doktora 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre