Implantačné špinenie

12. jan 2022

Ahojte, prosím vás o radu, cyklus mám nepravdelny cca 35 dňový, dnes som 28 DC a pociťovala som aj také bolesti podbrusia a po pohlavnom styku keď som išla na toaletu mala som bledoruzove špinenie, potom trošku do hnedá a už nič. Je možné že práve vtedy bolo tzv. "Uhniezdenie"? Alebo to nemá s tým nič spoločné? Na test je ešte skoro, o dieťatko sa snažíme už takmer rok. Preto mi to možno dalo takú malú nádej. Ďakujem krásne za odpovede.

dejna_
12. jan 2022

Áno môže to byť ..ja som to tak mala ❤️ držím palce 🙏🍀❤️

autor
12. jan 2022

@dejna_ tiež si mala po pohlavnom styku špinenie a bolo to vlastne uhniezdenie? 🙂

dejna_
13. jan 2022

Áno presne tak spinenie bolo skôr ružové a ako lyžička slabo ružovej vody by som to definovala

autor
13. jan 2022

@dejna_ presne tak som to aj ja mala, hneď za tým ešte večer som mala uuuuplne troskicku bledunko hnedého špinenia a potom všetko prestalo , doteraz nič. 🙂

autor
13. jan 2022

@dejna_ a prosím ťa koľko dní od tohto spinenia si robila test keď si zistila že si tehu?

dejna_
13. jan 2022

V pondelok má vystrašilo spinenie a v piatok pozitívny test v sobotu som mala dostať ...

autor
13. jan 2022

@dejna_ a to si už mala jasne pozitívny alebo len takú slabunku čiarku?

dejna_
13. jan 2022

Jasné pozitívny ale mala som ovulaciu posunutú už na 11 DC takže to môžeš mať iné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre