Ide o uhniezdenie vajíčka?

dadkaabarino
8. máj 2013

Ahojte chcela by som sa spytat ci by ste mi vedeli poradit
Posledu ms som mala 13.04.2013 ovulku som mala 27.04.2013 kedze ju citim 🙂 tak sme sa snažilkovali. 01.05.2013 som dostala špinenie a neskor taka saba ms spolu to trvalo cca 3-4dni myslite ze islo o uhniezdenie vajicka ? dakujem

matuskova003
8. máj 2013

može byt , ale može byt aj ms... počkaj času, skus testnut, popripade chod ku dr. ak budeš mat pochybnosti 🙂 Držím palce 🙂

sisy222
12. máj 2013

ahoj @dadkaabarino vidim,ze sme na tom podobne...aj s terminom MS,aj s ovulkou...ja som spinenie nemala,ale asi hodinu dost neprijemnu bolest podbruska...test mam zatial negat,ale uz ani neverim,ze ms nepride...

majulikhubova
13. dec 2017

dadkaabarino ..ako to dopalo? Momentálne riesim to iste s tym ze spinenie to bolo doslova iba zaspinene nohavičky do hneda..10 dni od ovu...no a mam 9 dni do ms ..spinenie som mala predvcerom vcera nic...a dnes slabo.hndy vyt.na papieri...nic mimoriadne...zacala.som rozmyslat ci to.nie je nedostatoc.funkcia žltého telieska- malo progesteronu...deje sa tak uz 2 cyklus...za sebou...s.tym ze predtym som spinila 4 dni vkuse. Beriem vytaminy na podporu progesteronu mozno preto...no zaujima ma.ako to.dopadlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre