Ide o správny výsledok testu?

milena866
17. júl 2020

Chcem sa vás opýtať na názor 6.7 sme mali s priateľom nechránený s.. a dnes som robila test. Je to 11 dní myslíte že mi test ukázal dobre ?

damtiporiti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milena866
autor
17. júl 2020

@damtiporiti keď neviete normálne odpoveď nemusíte nikto vás do toho nenúti 😉

mey8
17. júl 2020

ja osobne tam nič nevidím, takže sa tehotenstvom nemusíš trápiť. PS: tehu test sa robí až keď mešká MS...🙂

milena866
autor
17. júl 2020

@mey8 no lenže ja neviem kedy mám dostať mám rozhádzany cyklus 😏 tak preto sa pýtam

veronikaszabova
17. júl 2020

@milena866 ved podla ovulacie sa riad - od ovulacie cca 14 dni a mas dostat menzes.
Btw test je negativny.
Toho 6.7 si mala aspon plodne dni? Ovulaciu?

milena866
autor
17. júl 2020

@veronikaszabova mala som taka bolesti v podbrušku aj som to písala sem na modrý koník a baby mi napisi že to môže byť ovulácia .. ja sa v tom nevyznám som úplný magor stoho ja som.vysadila antiku apríli a od vtedy mi to chodí ako chce ☹️🤷

sense
17. júl 2020

Test je negativny....

milena866
autor
17. júl 2020

@sense to viem že je negatívny ja sa len pýtam či som ho nerobila skoro

sense
17. júl 2020

@milena866 ak nevies kedy ma prist ms a nevies ani naisto ci si mala ovulaciu tak tazko.povedat....takisto aj jeby si.ovulaciu urcite mala nemusi to hned znamenat ze si tehu.... pockaj tyzden a ak nedostanes skus znova.... vajicko ak doslo k oplodneniu potrebuje cca 10dni na uhnuezdenie...
Bolesti v podbrusku moze a nemusia znamenat ovulaciu...
Ci mas ovulaciu mozes Istit podla hlienu,ovulacnymi testami al meranim bazalnej teploty

nika3136
17. júl 2020

@milena866
Tento test je negativny a inak mne tato znacka neukazala pozit. ani ked som bola tehotna a uz v case ocakavanej ms, ine testy ukazali jasne kolajnice, plus digitalny je skoro istota

milena866
autor
17. júl 2020

Ďakujem za rady 😏

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kakakina
17. júl 2020

Nechcem byt za mudru, ale test je negatívny , a keď ti telo nič nehovorí , netreba za tým hneď hladat tehotenstvo. Ak to príde , hneď to vycítis.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre