Ide o prechladnutie či o tehotenstvo?

lenulka_lenka
25. dec 2017

Dobry den, pred cca. Mesiacom aj par dni plus minus som mala nechraneny sex. Partner vravel ze to domna nedal. Tento mesiac som ale rste stale nedostala menstruaciu a aj minuly som mala slabsiu ako mavam .. Bolesti v podbrusku mam aj bolesti ako ked ma prist mrcha ale nic😔 cca.na zaciatku tohto mesiaca som mala aj problemy so zaludkom a tiez bolesti v podbrusku a na pravej strane pichanie. Je mozne ze moze ist o prechladnutie a nie tehotenstvo ?? Test som si este nerobila. Meska mi zatial iba dva dni.

stanka1986svk
25. dec 2017

Test u rob.ja som mala menštruáciu prve tri mesiace takú slabú a bola som tehu

ivanka12311
25. dec 2017

Odkial to mame my vediet?kup si test a uvidis....sexovat ano ale niest nasledky to uz nie..

zooeynka
25. dec 2017

@lenulka_lenka nikto z nas ti nepovie ci si alebo nie si tehotna..naco su ti nazory inych zien??? Test ti povie viac ako zbytocna tema.

katusikkk
25. dec 2017

Partner vravel,ze to do mna nedal.Matko zem🙏

lenulka_lenka
autor
25. dec 2017

@ivanka12311 ja som nikde nenapisala ze zato nebudem niest nasledky .. tak tam nevkladajte vase nazory dik ✌️

xxxxxnnnnn
25. dec 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre