Ide o možné tehotenstvo?

orky
3. máj 2018

Ahojky...mam mensi problem..alebo skor choas sama v sebe...minuly mesiac som mala cca 7dni pred MS spinenie (2dni-hnedaste az svetlo ruzove)..týždeň na to som dostala svoje dni...tento mesiac som opat mala 7dni pred MS spinenie..svetlo hnede..a MS mi meska 9dni...robila som si uz 3 testy a vysli negativne..s priatelom mame nechraneny sex...pomooc som z toho 🐴 inak...bradavky ma minuly tyzden boleli neskutocne na dotyk...tento tyzden cele prsia 😒 este k tomu som aj nafuknuta ako 🐷

pininka
3. máj 2018

@orky tak skus ist k dokimu, mozno je to len psychika.

zuz0110
3. máj 2018

Mna bradavky vzdy rozbolia den po ovulacii. A ked sa k tomu naposledy pridali cele prsia po nejakom case a ohromna chut do jedla, vedela som, ze som tehu. Mozno si len mala neskoro ovulaciu. Skus este pockat par dni, spravit test a ked bude negativny tak zbehni k dokimu na vyvolavacku, nech mas pokoj.

danusa64
3. máj 2018

Ahoj, ja mam rovnaky problem, akurat ze som ani nespinila, dnes je 8 den co mi meska MS, prsia ma bolia, dnes ma od rana brucho boli, ale nie akoby pred MS, take cudne tlaky pichanie, rano len vajecnik od obeda cele podbrusko, robila som si dva testy a obe negativne, nafuknuta som strasne, neviem co robit, ak do pondelka nepride MS pojdem ku gyn na vyvolavacku.

orky
autor
3. máj 2018

@danusa64 aj ja tak...pockam do pondelka a pojdem..ked tak skusim este jeden test...

barborka776
5. máj 2018

Ja som na tom podobne už 8. deň mi to mešká no pochybujem, že môžem byť tehotná. Od poslednej ms sme spolu spali len raz a aj to s kondómom. To snáď tehotná byť nemôžem, či? Ale už som z toho na nervy a aj sa bojim robiť si test 😏

danusa64
5. máj 2018

Ja som dnes tu MS dostala, po 10dnich prisla, ale s takymi bolestami ze som si az lahnut musela.

barborka776
5. máj 2018

No dúfam že sa aj ka konečne dočkám 😑

orky
autor
6. máj 2018

@danusa64 aj mne dosli 😞 po 11dnoch

nela6
12. máj 2018

@orky pokial ti nevyjde test alebo doktor nepotvrdi po utz nic to neznamena, lebo vsetko su to aj príznaky MS :/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre