Ide o chybný test?

5. máj 2021

Baby test Vám bohužiaľ odfotiť neviem keďže som ho už vyhodila ale ráno som si spravila, vyšla 1 silná palička a 1 slabšia (ale jasne viditeľná) no o niečo ďalej. Teda nie pod písmenom kde má byť ale bližšie k tej testovaciej čiarke má byť takto: |....| A bola takto: |..|
Tak som hneď vyhodila, že zbytočne sú tam 2 keď je jedna na zlom mieste no a dnes som išla na preventívnku ku doktorke a ona, že či nie som náhodou tehotná lebo vidí tam niečo ako začínajúce tehotenstvo ale môže to byť aj niečo iné, že zatiaľ nevie rozoznať. Mohol ten test byť pozitívny podľa vás?

banderaska29
5. máj 2021

ach....tak snad ti doktorka zobrala krv nie ? mne aj v ambulancii robili tehu test napríklad.
to či bol test chybny ti bez foto nikto nepovie. niektore testy maju tie dve paličky bližšie niektoré dalej od seba. tak si urob ešte jeden 😀 veď snad nežiješ v jaskyni a vieš odbehnut do lekarne 🙂

veroniak12
5. máj 2021

Tak nech doktorka nieco vidi, tak ti mala zobrat krv na hcg hormon a podla toho by zistili, ci si v tom alebo nie.

autor
5. máj 2021

Nezobrala mi i keď som jej povedala, že to chcem lebo z testov to je nejasné. Povedala, že zistíme keď prídem o 2 týždne..

hennyinnsbruck
5. máj 2021

Urob test o 2-3 dni 🤷‍♀️

kkovacovak
5. máj 2021

Urob si ráno test. Bez toho nič nezistíš. Dr vlastne nemala na základe čoho brať krv tak možno preto. Ak si tehotná tak o tie dva týždne uvidíš čo povie. Ono je ešte dosť skoro a ani vtedy nič nemusí vidieť. Ale krv ti o dva týždne ak budeš mať pozitívny test určite zoberie.

autor
5. máj 2021

A ešte sa chcem spýtať, môže sa stať, že test negat.krv pozit.?

kkovacovak
5. máj 2021

Jasné môže. Mohla si mať posunutu ovulaciu a vtedy testy ukazujú pozitivitu až neskôr. Robila si si ale len jeden test a ani tým si nie si istá. Sprav si zajtra ráno nový a uvidíš.

zuzanaa2010
17. máj 2021

Ahojte,dnes som robila test -viditelne 2 ciarky a po chvilke druha ciarka zmizla🤷‍♀️stretli ste sa s tym?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre