Iba tak sa pytam

nikol_95
9. júl 2015

Ahoj baby mam iba otazocku na vás co ma zaujima ze mam podozrenie že som tehotna ale bola som u lekara v utorok a povedal že na tehotenstvo to nevyzera lebo mam sliznicu vysoko a že mam každú chvilu dostať ms . No 3 týždne ma boli podbrusku včera to bol estrem tak ma pichalo podbrusku aj oboch vajecnikoch ako keď som išla rodiť 5 dni už mam nejaký nie ze vytok ale sliz na papieri natahovaci ako zuvacka priesvitný ze by som mala oneskorenu ovulaciu ? Mam dostať medzi 17 alebo 19 ms . Poslednú ms som mala 19.6 ale bola strašne slaba 3 dni slabá a potom iba spinenie na papier a to trvalo 5 dni dokopy 8 dni . Robila som si test vyšla mi tam slabú druhá čiarka ruzova na druhy deň som si robila tu istú znacku a bol negatívny nerozumiem tomu. Chcem mať iba istotu že nebudem tehotna lebo sa chceme dat s manzelom tetovat budúci týždeň co si myslite o tom . Gyndos povedal že keď nepride ms mam rýchlo prísť dakujem za vašu radu 🙂

lorela
9. júl 2015

Chces mat istotu, ze nebudeš tehotná? 😅 No tak tú istotu ti dá len lekár.
Z detailného opisu, hoci by bol ten najdetailnejší ti každá aj tak odpovie s istotou len 50:50.

bonaqa2013
9. júl 2015

V nedeľu sprav test ešte raz....

cerez
9. júl 2015

Tehotenstvo sa ti asi neukáže, keď ešte len ideš dostať okolo 17. To mohla byť aj ovulka. Neviem ako ti môžme pomôcť. Jediné riešenie je, že počkáš s tetovaním pokiaľ sa ti nepotvrdí jedno alebo druhé. Potom sa môžeš zariadiť.

diana20
9. júl 2015

No asi budem znieť ako nezodpovedná krava... Nie som, nepodporujem tetovanie v tehotenstve.. Ale ak si už nejaké mala a dobre sa hojilo, nemala si žiadnu alergickú reakciu.. Tak si ho podľa mňa teraz ešte daj ak nie je priveľké, až tak to uškodit nemôže podľa mňa.. Urcit sa viac babám stalo, že nevedeli, že sú tehotné a dali si tetovanie.. Ja som si takmer dala piercing do pupku.. 😀 nakoniec určite fajčenie a pitie alkoholu škodí plodu viac a veľmi veľa tehuliek kým ešte nevedia, že sú tehotné pijú aj fajčia.. Daj si tetovanie a doktorovi potom povedz, že to kvôli nemu, lebo ti povedal, že nie si.. Ja som nedávno niekde čítala, že sa to nedostáva až tak do krvi, aby to uškodilo.. Len sa to môže horšie hojiť vraj.. Neviem teda kde je pravda. Poprípade sa spýtaj aj dotyčného, ktorý ti ide tetovanie robiť, že čo si o tom myslí.. Aj doktora, to máš asi najlepšie.. Ak povedia, že to až tak neškodí pokiaľ máš istotu, že štúdio je sterilné, tak si určite nedávaj na kríže ale.. Vraj ti môžu odmietnuť pichnúť epiduralku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre