Hodnota hCG a prázdny gestačný vak

6. jún 2024

Ahojte...pred 2 dňami som bola u gyn. Na utz videla gestačný vak +žlté teliesko...dnes som bola na odbery hcg a mam 2234...myslíte že je to v poriadku? Prvy den poslednej menštruácie som mala 21.4...Ďakujem...

e1i
6. jún 2024

Moze ist o anembryomolu

colsami
6. jún 2024

Cize si realne mozno 5+nieco, v tom obdobi je normalne ak vo vaku este nic nevidiet. Je to prilis skoro na USG.

ivana3111
6. jún 2024

Ved chod o 2-3 týždne až a podla toho sa uvidí, zbytočne stres... aj to hcg znamená, že je to len začiatok.

sisa_s
6. jún 2024

@colsami podla kalkulacky 7tt...vtedy sa uz potvrdzuje akcia srdiecka...aj to hcg na dany tyzden je trochu nizsie

colsami
6. jún 2024

Ok neviem Tvoju dlzku cyklu ale v 7tt by malo byt vidiec viac, kazdopadne mohla si mat aj posunutu ovulaciu takze nemusi byt vela vidiet a aj hcg nizsie. Alebo ano, nejaky problem.... pockas cca dva tyzdne a uz to bude jasnejsie. Drzim palce.

autor
6. jún 2024

@colsami ďakujem veľmi pekne

cookie29
6. jún 2024

samotna hodnota HCG nic neznamena, pokial nie je extremne nizke a pod, sleduje sa jeho narast. Si este len na zaciatku, pokial je gestacny vacok a zlte teliesko, tak je to normalny zaciatok. Mas nejake problemy ked si bola u Dr tak zavcasu?

autor
6. jún 2024

@cookie29 musela som ísť kvôli ťažkým liekom, ktoré som mala brať kvôli ulceroznej kolitide...a vyšiel mi pozitivny tehotenský test tak išla som k nej zavčasu

cookie29
7. jún 2024

Jasne, to je vazny dovod, len teda bohuzial skore navstevy lekara maju aj odvratenu stranku a to je stres. Ja som chodila, lebo som krvacala. A teda z vlastnej skusenosti Ti mozem potvrdit, ze niekedy par hodin robi fest rozdiel. Drzim palce

autor
7. jún 2024

@cookie29 teraz som začala spinit tak idem na pohotovosť

cookie29
7. jún 2024

Drzim palce. Inak kedy si bola na vysetreni? Robili Ti predpokladam endovaginalny ultrazvuk? Ak ano, je velka sanca, ze z toho. Nechcem Ti davat falosne nadeje, len lekari casto zabudnu povedat, ze krcok je plny drobuckych cievok a velmi lahko nejaka praskne a objavi sa spinenie do 48h po vysetreni. A vacsinou teda az na druhy den.

autor
7. jún 2024

@cookie29 ja som bola v utorok...a začala som troska spinit už včera večer...

cookie29
7. jún 2024

mohlo by to byt tym. Nehovorim ze je, ale mozne to je

autor
7. jún 2024

@cookie29 veru ze nie...už ležím v nemocnici s krvácaním a pravdepodobne potrat

cookie29
8. jún 2024

to je mi moc luto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre