Hodnota hCG 488

4. jún 2021

Baby🤦‍♀️🤦‍♀️lamem si hlavu... Dnrs som bolau gyn. Na sone nebolo nic vidno a hodnota hcg 488. (a na testoch vyrazne ciarky) Dnes mi meska 10 dni. (cykly mavam tak 33dnove) a podla kalkulacky mi ukazuje ze som v 6tt. Skor by som povedala ze je to 5tt lebo ovulaciu som mala vyrazne posunutu... Myslite ze ta hodnota je ok??? Lamem si nad tym hlavu uz od rana🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

bagre
4. jún 2021

podľa tabuliek na 5 tt by to byť mohlo
čo povedal gyn?

bagre
4. jún 2021

nemyslím priamo na to hcg ale všeobecne - kedy máš prísť, bude brať znova krv alebo počkáš na ďalšie sono?

autor
4. jún 2021

@bagre no ze nic nevidi, ale ze to sa moze stat, ze zatial to vypada byt ok. A ze mi bude volat a vysledkami hcg. Potom volala, ze vsetko ok. A kontrolu o tyzden( v zahranoci) ale asi pojdem o 2 nech sa tak nestresujem a nech je aj ♥️

petamich
4. jún 2021

na UTZ je "nieco" vidiet, ked je HCG vyssie ako 1000, cize ak si mala cca. 500 tak to je normalne, ze nic vidno nebolo, pri prosperujucom tehotenstve by sa hodnota HCG mala zdvojnasobit cca. kazde 2-3 dni, takze o tyzden by ste uz mali vidiet min. gestacny vak aj ked srdiecko by este byt nemuselo, drzim paste ❤️🤞🏻

bagre
4. jún 2021

tak potom prečo sa bojíš, keď doktor je zatiaľ v kľude 😉 nemáš prečo stresovať, ak bola posunutá ovu tak hádam tam nebude malé 🐘 , uvidíš ako sa veci zmenia pri najbližšej kontrole ❤

pondelok01
4. jún 2021

Ak mas 33 dnove cykly, tak doktor rata automaticky podla 28 dnoveho, a potom ti posunie termin porodu, ked uz to bude vidno na sone.

miskanathan
4. jún 2021

Rozhranie hodnot hcg pre 5tt je vysoke..ja som napr. mala v jednom tehu honotu hcg 1830. A v druhom tehu 515...

autor
5. jún 2021

Baby este nieco. Je toto normalne? Alebo je to dovod na obavy. Vcera som si robila test (tie ciarky neboli tak vyrazne, ako su dnes, ale teh. Ciarka bola fakt vyrazna fajna takmer rovnakej intenzity ako kontrolna) dnes som si urobila znovu (ano viem, ze zbytocne, ale chcela som sa upokojit kvoli vcerajsku) a testy sice su z tej istej znacky, ale jeden je kazet, druhy pruzkovi a vysiel mi slabsi. Oba su 10tky ale mam pocit ze ten vcera som drzala v moci o cosi dlhsie... Ale aj tak.. Poradte,... Mam sa obavat?? Lebo doteraz som mala skusenost len z tmavsimi testami.. A nie zo svetlejsimi🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

autor
5. jún 2021

Tento je zo vcera foteny 10.min po tom co bol robeny.. Cca takze tie ciarky neboli take intenzivne-cierne ako na fotke vyssie

elenita
5. jún 2021

Uz sa neries, nesleduj, netestuj, vsetko bude, ako ma ❤ Drzim palce 🤞

petamich
5. jún 2021

ked uz chces sledovat ci HCG stupa odporuca sa to vzdy iba rovnakymi testami rovnakej znacky, nakolko mozu mat uplne iny typ a mnozstvo farbiva = neodsledujes nic

a teda neviem preco si toto robis...vysiel ti test si tehotna gratulujem a opakovanym testovanim si akurat sposobujes stres a ked by sa aj malo stat nieco zle (co ti samozrejme neprajem) dalsimi 13-timi ocikanymi testami to nezmenis - ver mi viem o com hovorim

tak sa skus dat do pohody a zbytocne si nerob stres 🤞🏻🍀

autor
5. jún 2021

@petamich praveze ja to tiez viem... Az prilis dobre na vlastnej kozi. Uz som potratila 3 krat... U nas problem co i len otehotniet (to sa snazime viac ako 9 r.) a udrzat ro babo detto🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ to ja mam za to tly strach🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ale dik uz sa na to vys... Riem🤦‍♀️😂😂😂

petamich
5. jún 2021

ja to myslim fakt v dobrom a velmi velmi ti/vam drzim paste 🤞🏻 a skutocne ta chapem, ja som teraz do tretice tehotna a prve tyzdne som chodila na wc so stiahnutym zaludkom, ci nespinim/nekrvacam

na druhej strane ale zial pred tym mi vysiel ukazkovy test aj v den, ked uz som zacala krvacat, ono to HCG klesa velmi pomaly a tie 10tkove testy su fakt citlive :( tak teraz do tretice som si povedala, ze to kaslem, ze nebudem robit dalsie a bude ako ma

viem, ze sa to lahko hovori 🥴 ale dobre to bude, treba tomu verit! ❤️ drz/te sa!

bororka
5. jún 2021

Ahoj, tie čiarky môžu mať troška menej farbiva a už ťa zmätú. Plus testuj po 2 dňoch, tak stúpa hcg. Ja som tiež testovala každý deň a vyšiel mi rovnaký výsledok. Čaká ťa psychicky náročných pár týždňov, tak sa skús moc nestresovať aspoň teraz. Keďže si mala viac potretov, nerozmýšľala si so svojím doktorom a progesterone a estrogene? Zeby si ich pridala? Na zvýšenie šance udržania plodu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre