Hnačka celý deň - príznak tehu

12. feb 2023

Ahojte, od rána ma preháňa a mám hnačku🙈,, zrejme to je z jedla čo som mala na večeru, ale žeby celý deň?,, niekde som aj čitala že hnačka je príznak tehotenstva, tak ma zaujalo či sa s tym niektorá z vás stretla🤰🏼,, väčšinou vracanie ale hnačka?

miadi
12. feb 2023

Nemala som nikdy hnacku v tehotenstvach. Jasne ze mozes mat hnacku z jedla cely den. Moze to byt rotavirus moze to byt food poisoning.. ale kludne si urob teho test ked si myslis ze je to tym. ( pri rotaviruse ju mozes mat aj tyzden aj viac )

lucckak
12. feb 2023

Ja som mala taký príznak, ale bolo to až nejak 10dní po tom čo som mala mať cyklus. Ale teda najprv som mala 2 dni zapchu a potom asi tyzden vkuse hnačku. Len neviem povedať, že či to je príznak, ja mám dosť problém s bruchom a žalúdkom.

autor
12. feb 2023

@miadi ďakujem❣️no ja som pred 10 dňami mala menzes, ale som taká zmätená internetom a všetkym že neviem čo si myslieť, bola som vhorá takže test som nemohla kúpiť, ale verím že zajtra to bude lepšie a tehotenstvo tiež vylúčim, 😥😞

mysiacik28
12. feb 2023

Omg. Ty si mala menzes a teraz z jednodnovej hnacky usudzujes, ze si tehotna? Vazne?

autor
12. feb 2023

@mysiacik28 ja neviem, plus mam zväčšené prsia a brucho(asi z tej hnačky môže?)

leeenka26
12. feb 2023

Hnacka alebo zapcha sa moze vyskytnut ako v tehotenstve, tak aj mimo neho. Ale to isto vies. Ved aj male deti maju hnacku a nie su tehotne. Cize tvoja otazka je naozaj bizarna.

mysiacik28
13. feb 2023

Nie zlatko. Urcite si tehotna. Toto su jasne priznaky. Tebe uz ani test netreba. Rovno volaj lekara 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre