HCG z krvi mám 50. Je to málo?

26. apr 2021

Som po dvoch potratoch behom roka a pol . Mešká mi menštruácia .
Urobila som si test vyšiel takto HCG s krvi 50 nieje to málo ???mám strach posledná ms 23.3 :(

autor
26. apr 2021
hlubik
26. apr 2021

ahoj je to malo. Chod k lekarovi. Od 23.3. by narastlo pekne.

hlubik
26. apr 2021

vezmu ti krv pozrie ta co sa tam deje. Drzim pslce

jankalukasova
26. apr 2021

@hlubik ak vie, ze ma hcg 50, tak u lekara uz byt predsa musela...

autor
26. apr 2021

Zajtra idem na vyšetrenie aj na hematologiu mám 35-40 dňový cyklus už si nechcem prežiť opäť sklamanie :(

hanka555
26. apr 2021

@hlubik hcg by od 23.3. narastlo pekne? Precitala si si otazku? 23.3. mala menzes posledný ....

Autorka klud, ciarka je slabunká co zodpoveda tomu hcg, nevies kedy si mala ovulaciu?

izabellik
26. apr 2021

Drzim palce, dufam, ze to tentoraz dobre dopadne 🙂

any_soj
26. apr 2021

Pri tak dlhom cykle je tá čiarka úplne krásna 🙂 dnes je 35.den ak dobre počítam, čiže podľa dĺžky tvojich cyklov (nepíšeš, kedy bola ovu) si cca 2 týždne po ovulácií, ak by toto bol z tvojich dlhších cyklov, tak len cca týždeň, čiže super čiarka.

autor
26. apr 2021

@any_soj ďakujem ovulacny test bol pozitívny na 18 DC bojím sa veľmi ,😭

any_soj
26. apr 2021

Takže ovu mohla byť 19.alebo 20.deň. Ja som mala takúto čiarku 16 dní po ovulácií 🙂 čiže presne ako ty. Teraz končím 7.mesiac. Inak - prišli na to, čo bol problém? Ja mám nižší progesterón, tak vždy od ovulácie beriem utrogestan (je silnejší než duphaston) a od pozitívneho testu fraxiparine a niečo na estradiol. Niektorí lekári to neriešia, prípadne až po 3.-4. potrate, tak ak by tvoj bol taký, isto trvaj zajtra nielen na hcg, ale aj nech pozrie hormóny.

any_soj
26. apr 2021

Pýtala som sa kamarátky gynekologičky - v tejto fáze nemusí byť hcg vyššie.

autor
26. apr 2021

@any_soj ďakujem ti si veľmi zlatá❤️❤️❤️❤️ tak hematologii mi nezistili nič ale že preventívne si budem pichať nejaké injekcie. A gynekológ mi písal že mi predpíše medrol ani neviem.co to je zajtra idem.za ním budem múdrejšia i keď sa veľmi bojím ja beriem duphaston a kyselinu listovú

any_soj
26. apr 2021

Mne tiež na hematológií nič, picham preventívne až do konca. Nech je u vás všetko ok 🙂

autor
26. apr 2021

@any_soj ďakujem za povzbudenie zajtra sa ozvem ❤️✊✊✊

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenita
4. máj 2021

Ahoj, ako si dopadla?

autor
4. máj 2021

@elenita ahoj tak tento pondelok bolo hcg 1760 dnes na ultrazvuku zatiaľ nič :(

elenita
4. máj 2021

A aky dalsi postup navrhol lekar?

autor
4. máj 2021

@elenita zajtra opäť na krv ale bojím sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre