HCG 240

clare650
12. nov 2020

Zdravím
včera mi brali krv na HCG a hodnota bola 209 dnes mi brali krv a hodnota stúpla len na 240 čo si o tom myslíte?

mondolina
12. nov 2020

Hcg by sa malo brať obdeň.

clare650
autor
12. nov 2020

@mondolina a myslite si že je to normalne že mi to tak pomaly stupa??

petamich
12. nov 2020

uz som ti pisala aj v inej diskusii HCG by malo kazde 2-3 dni zdvojnasobit svoju hodnotu, to ze tak pomaly stuplo, ked ti to merali dva dni po sebe nemusi nic znamenat, ak by ale nestuplo zajtra/pozajtra moze to naznacovat neprosperujuce tehotenstvo

ivkazba
12. nov 2020

Ja odporúčam nemerať každý deň hcg a počkať pár týždňov na sono. Načo takéto stresy, nechápem tomuto, počkaj aspoň do 7tt, to už bude počuť aj srdiečko, k čomu je ti toto... A nemyslím to v zlom, práve naopak.

ivkazba
12. nov 2020

Ja odporúčam nemerať každý deň hcg a počkať pár týždňov na sono. Načo takéto stresy, nechápem tomuto, počkaj aspoň do 7tt, to už bude počuť aj srdiečko, k čomu je ti toto... A nemyslím to v zlom, práve naopak.

veronikaa006
12. nov 2020

mali by sa porovnávať hodnoty obdeň. Kedy máš ďalšiu kontrolu?

cookie29
12. nov 2020

HCG by sa malo zhruba zdvojnasobit za 2-3 dni. Obden to moc nema zmysel, ale ber to tak, ze stupa a to je dobry zaciatok...

andreatytler
12. nov 2020

@clare650 Kolko dni po ovulacii bola ta prva hodnota?
Narast je nizky a to vacsinou znamena neprosperujuce tehotenstvo ale aj ja som mala nizky pry narast preto lebo som mala povodne embrya a jedno sa prestalo vyvyjat.
Este nestresuj. Kedy mas prist na dalsi test?

clare650
autor
12. nov 2020

@andreatytler v pondelok idem a bolo to iba 5 dni po vynechani menštruacie čiže kratko dost

andreatytler
12. nov 2020

@clare650 Takze ak odhadneme ze ovulujes na 14 den cyklu, tak prva kontrola bola 19 dni po ovulacii. Hodnota ako taka je v norme aj ked ten narast je pomaly. Ale ako vravia ini, neda sa presne povedat lebo sa to ma zdvojnasobit kazdych 2-3 dni a ty si mala kontrolu len po prvom dni, takze nevieme co sa stane na druhy a treti den.
Cudne ti davaju tie kontroly.. najskor jeden den a potom 5 dni...
No nic. nestresuj, pockaj v pohode na ten pondelok a budes vidiet. Dufam ze nam napises dobre spravy.

clare650
autor
13. nov 2020

@andreatytler tak nakoniec som dnes bola na krv a HCG stuplo na 550 je to podla vas dobre?

luci_ba
13. nov 2020

@clare650 to je podľa mna ok ;)

clare650
autor
13. nov 2020

@luci_ba 🙂 už len verit a modlit sa aby to takto pokračovalo

andreatytler
13. nov 2020

@clare650 Ano, to je ukazkovy narast. Podl mna to bude dobre.

clare650
autor
16. nov 2020

@andreatytler dnes mi videl na sone gestačny vak 🙂 v maternici

andreatytler
16. nov 2020

@clare650 Blahozelam.🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre