Graf BT a negatívne tehotenské testy

marinecka95
5. mar 2022

Ahojte,
v prílohe pridávam graf BT - vyzeral veľmi dobre, no žiaľ tehotenské testy sú stále negatívne.
Myslíte, že mám očakávať menštruáciu alebo sa // ešte môžu objaviť?
Podľa mňa to už // nebudú, je to už predsa dnes 15DPO a to by už mal test niečo ukázať 🤷‍♀️
Baby mi v skupine grafy BT odporučili clearblue alebo krvný test - neviem či má zmysel robiť ich 🤷‍♀️

pondelok01
5. mar 2022

@marinecka95 15 dpo by uz na teste urcite nieco bolo, aj pri neskorsom uhniezdeni. Asi by som skor cakala, ze pride krvacanie, nez druhu ciarku na teste.

pondelok01
5. mar 2022

@pondelok01 aj ked teda graf je ozaj ukazkovy

miskamicha
5. mar 2022

@marinecka95 pri prosperujucim tehu som mala ciarku uz 10 dpo a celkom slusnu. Tak skor tehotna nebudes...nezufaj coskoro sa podari

Aj zdravemu paru to moze trvat aj 2 roky ...ba aj viac

Urcite nekupuj clear blue...ced to su vyhodene prachy..ak budes tehu ukaze ti to aj ten najlacnejsi test! 🙂 drzim palce

marinecka95
autor
5. mar 2022

Taký názor mám aj ja baby. Nevadí, snáď nám to niekedy vyjde.
Síce už bojujeme tri roky, rok v CAR - IUI, hormóny a teraz nás čaká príprava na IVF 🤷‍♀️

miskamicha
5. mar 2022

@marinecka95 ja som bola uz pred IVF a vtedy sa podarilo...necakane😊

marinecka95
autor
5. mar 2022

@miskamicha no ja som tiež myslela, že sa nám to takto podarilo pred IVF. Na základe grafu som šla testovať takmer na isotu a vidíš 🤷‍♀️
Nevadí, snáď nám IVF pomôže k vytúženému bábätku.

miskamicha
5. mar 2022

@marinecka95 silno vam drzim palce. Skuste to este 1 cyklus prirodzene ❤

marinecka95
autor
6. mar 2022

@miskamicha no jeden cyklus nám to ešte asi vyjde pred samotným IVF takže ešte sa pokúsime prirodzene. Dnes už idem teplotou dole, síce stále nad ale myslím, že čakám MS, test aj dnes negatívny.
Takže naladiť sa idem pozitívne, psychicky sa pripraviť na IVF 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre