GA Mamatest

zojeva
5. jún 2022

Ahojte, včera robený mamatest (foto). Dnes robený rapidclear a čistý. Netuším, ktorý DPO môžem byť. Stalo sa to niektorej ? Sú mamatest spoľahlivé?

maminkadeticiek
5. jún 2022

Podla mna pozitivny,,no 9-10 dpo,ale ved keby som mala podozrenie na pozitivitu a nie som si ista kupim si hned dalsie 2 a pretestujem.Toto je akurat tak take vestenie z gule.

zojeva
autor
5. jún 2022

@maminkadeticiek robila som dnes dva rapidclear ráno a negatívne takze kúpim GA mamatest a urobím zajtra len preto sa pýtam lebo sú negatívne len tento vyšiel takto

ailiba
5. jún 2022

@zojeva vies, ked este prebehlo malo dni od oplodnenia (resp. Nevies, kedy to bolo), tak kazdy test nemusi zachytit zvysene hcg. Staci menej, alebo viac pit. Mne napriklad hned po zobudeni ukazoval slabsie ako doobeda okolo 10tej az 11tej. Jeden test ti moze a druhy nemusi ukazat. To sa na uplnom zaciatku moze stat. Skus otestovat zajtra, pozajtra a uvidis. Ten prvy mi prisiel celkom pekny...

kitycat
5. jún 2022

Nevies kolko si DPO a vies kolko ti meska?

zojeva
autor
5. jún 2022

@kitycat neviem ani koľko mešká 😀 mám rôzne dlhé cykly niekedy 28 dni to je skôr ojedinele a niekedy 33 aj 35 aj viac tento test som robila 37DC

gertys
5. jún 2022

Vela zien uz pisalo ze pepino a mamatesty zvyknu falosne duchovat. Skus si kupit inu znacku

zojeva
autor
5. jún 2022

@gertys práveže som čítala že mamatest je najlepsi a najpresnejší tak som ho preto kúpila 🤦🏻‍♀️😀

gertys
5. jún 2022

Najdes tu kvantum zien ktore pisu ze ukazal falosnu pozitivitu ale aj kopec tem kde pise ze je to najlepsi test. Neviem ja som tento nepouzila

zojeva
autor
5. jún 2022

@gertys uvidíme za pár dni, užívam silne antb. Takze by to nebolo úplne dobre teraz ďakujem za odpoved

gertys
5. jún 2022

@zojeva nepremyslas nad vysadenim pre istotu? Co ak nahodou. Neviem z akeho dovodu ich beries ale len sa pytam vies na den dva mozno neviem

katie253
5. jún 2022

@zojeva mne mamatesty nikdy neduchovali, iba keď som bola tehu. Urob za dva dni opäť. Vysadila by som ATB. Tiež mám také rôzne cykly ako ty, raz mi ukázalo dve čiarky až na nejaký 45-50 deň....

zojeva
autor
7. jún 2022

Takze krv je negatívna, vyšlo mi 6 takýchto testov 😀 takze áno za mna robia falošne výsledky. Pritom inokedy mi to nerobili 🤷🏻‍♀️ Ale už viem, ktoré testy kupovať nebudem 😀

gertys
7. jún 2022

@zojeva takze predsa. Mrzi ma to

zojeva
autor
7. jún 2022

@gertys nič sa nedeje ☺️ Nie sme zatiaľ nejakí snažilci. chceme mať medzi deťmi väčší rozdiel vekový ale nebránili sme sa ☺️ Uvidíme kedy sa podarí 😀

gertys
7. jún 2022

@zojeva ked to beries takto je to fajn. Drzim palce nech je to ako si prajes 🙂

zojeva
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katie253
7. jún 2022

@zojeva ešte mi napadlo nahlásiť to na tú infolinku, že máš potvrdené z krvi, že nie si tehotná a testy ukazujú pozitivitu. Možno stiahnu šarzu...

kristiinze
16. aug 2022

Ahojte dievcata, myslite , ze je falosny ? 2 dni mi meska ms. Vcera bola ciarka o cosi slabsia.

katie253
16. aug 2022

@kristiinze podľa mňa pozitívny
❤️

kristiinze
16. aug 2022

@katie253 stale sa mi tomu nechce verit 😊 dufam , ze mate pravdu. Po skusenosti s Intime testom , ktory bol falosny uz neverim nicomu 😁

zojeva
autor
16. aug 2022

@kristiinze za mna je mamatest pozitívny len keď sú tam koľajnice 😀 verím už len livsane testu ostatne mi poslednú dobu robia takéto čiarky už som skúsila aj mužovi robiť či aj nemu urobí ducha 😂🤣

kristiinze
16. aug 2022

@zojeva necudujem sa 😁😁preto sa nechcem ani tesit 😁 muzovi poviem az ked bude digitalny pozitivny 😁

kingi111
19. sep 2022

@kristiinze aj ja mam slabu ciarku tiez na mamateste. Dnes by som mala dostat ms. Vcera som si spravila test.

kristiinze
21. sep 2022

@kingi111 Pekne ciarky 🙂 moj duch bol bohuzial falosny. Dufam ,ze u vas to tak nie je 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre