Falošný Clearblue test

antifa
23. aug 2022

Ahojte žienky. Nejdem si sem (zatiaľ) pre radu ale chcem sa podeliť o skúsenosť. V nedeľu som si spravila test Clearblue rýchla detekcia, kde píše výsledok do 1 minúty v čase už meškajúcej menštruácie a tuším 3 minúty v dňoch tesne pred očakávanou .. nastavila som si teda stopky na 3 minúty, nakoľko mám nepravidelný cyklus a bola som 28DC.. po 3 minútach bol výsledok negatívny. So sklamaním som si povedala že teda nič nové a pripravila som ho na vyhodenie. Ale tým aké sme my ženy neisté mi to nedalo a očosi neskôr som sa naň išla ešte raz pozrieť, či má oči neklamú :D (pozn. nie nehrabala som sa v koši)..a skoro mi oči vypadli.. na teste sa črtalo + (viď foto) celá nadšená s bijúcim srdcom až niekde v krku som skoro celú noc nespala. Ale 2 x meraj a raz strihaj a hneď ráno som si išla kúpiť test 10tkový LIVSANE na potvrdenie.. výsledkom NEGATIVNY sa rozplynuli všetky moje predstavy.. dnes je utorok a začala menštruácia, takže Clearblue zostáva v mojich očiach viac marketingovým ťahom ako spoľahlivým testom ..
Mali ste niekto podobnú skúsenosť?

perdita11
23. aug 2022

@antifa ano zial. Asi musi ist clovek naozaj na krv lebo neda sa verit uz ani tymto testom

janai1
23. aug 2022

Takže ty si odčítala výsledok po stanovenom termíne a nadávaš na test, že je zlý? Je tam jasne napísané že výsledok treba odčítať od 2 do 10 minút

veselo_neveselo
23. aug 2022

Cosi, ved pri spravnim pouziti, teda v odcitani vysledku v casovom limite ukazoval negativny, takisto ako vsetky tie ostatne, tak nechapem, v com je problem.
Pouzivaj test ako sa ma. A hlavne, nevymyslat pri testovani tesne pred ms, lebo potom sa lahko chytaju hysaky.
(Mozno bolo aj vajko oplodnene, ale sa nepodarilo dobre uhniezdit, mozno male hcg aj bolo, ale vsetko odislo s ms...)

antifa
autor
23. aug 2022

@janai1 však ako ja to beriem, že som ho už nemala sondovať po stanovenom čase 🙂 .. ale doteraz vždy keď bol test negatívny, tak ostal negatívny stále aj o 10 minút.. možno nejaká chemicka reakcia ktovie .. no čítala som aj na zahraničnom fóre, že sa to stalo viacerým, tak možno teraz vyrábajú viac testy na kvantitu než na kvalitu ... 🙂 Pri inej značke sa mi toto zatiaľ nestalo. Tak som chcela podať info ďalej.

anjelicek26
23. aug 2022

Tieto dobre nie su, ta ciarka sa tam objavi casto, staci pockat chvilu po limite...

lenkadenisa
23. aug 2022

@antifa ja som s testami clearblue namala nikdy problém, som tretí krát tehotná a vždy padli za obeť minimálne 4 (počítam aj negatívne) 😄

antifa
autor
23. aug 2022

@lenkadenisa tíško závidím 😂 v dobrom samozrejme ;)

nikasmile
23. aug 2022

@antifa mala som iba clearblue a obe tehotenstvá som mala hneď II čiarky.

miskamicha
23. aug 2022

@antifa za mna livsane najspolahlivejsie. Clear blue som nikdy nekupila 🙂 a snad ani uz nebudem musiet. Som 2x tehu a dvojkami. Jednundcerku uz mam - pri nej som testovala odusu asi kazdu znacku a dokopy aj 30 testov 🤪🤪🤪🤪ale livsane a aj mamatest TOP

lalenka33
23. aug 2022

Problém nieje v marketingu a v teste, ale v tom, že si ho nesprávne odčítala. Po stanovenom čase treba pozrieť na test a vyhodiť do koša.

antifa
autor
23. aug 2022

@lalenka33 no už to nebudem 2x pozerať nabudúce😏... alebo kým to lekár nepotvrdí, že tam aj reálne je, tak dovtedy to budem brať trošku s rezervou tieto testy.. teda už dám prednosť inej značke 🙂

antifa
autor
23. aug 2022

@miskamicha jej gratulujem teda 🙂

miskamicha
23. aug 2022

@antifa dakujem. Dufam ze coskoro sa aj vam zadari 🙂 urcite siahni napr.mamatest alebo livsane. Za mna top testy

antifa
autor
23. aug 2022

@miskamicha ďakujeme veľmi pekne🙂
Mám s nimi aj ja skúsenosť takže pri nich asi aj ostanem 🙂 ale predsa mám ešte mám jeden Clearblue ale ten Digi .. ten má chvala bohu vždy len jeden názor buď alebo 😂

miskamicha
23. aug 2022

@antifa nie som si taka ista. Minulentu jedna baba fotila ze jej ukazal 1-2-2-3🤣🤣🤣

antifa
autor
23. aug 2022

@miskamicha aha... 😂 tak to ti už naozaj nikto nič negarantuje 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre