Escapelle som si dala na druhý deň po styku a menštruácia mi mešká 7 dní

domcik00
29. aug 2023

Ahojte ženi chcela by som sa s vami poradiť kto ma skúsenosti s tabletkou ESCAPELLE dala som si ju hneď na druhý deň po nechránenom pohlavnom styku menštruáciu mám pravidelnú písali na pribalovom letáku že menštrucia môže meškať 5 dni keď budeme meškať viac ako 5 dni mala by som kontaktovať svojho gynekológa….. menštruácia mi mešká už 7 deň mám aj bolesti pod bruškom neustálu chuť do jedla a zvláštne chute zaujmavých kombináci a hrozne má bolia prsia… moja gyn povedala že mám ešte počkať …. test som si zatiaľ nerobila môžem byť tehotná ? Ďakujem za odpovede som strašne zúfalá s toho 🥺

janai1
29. aug 2023

a dôvod prečo si si neurobila test?

domcik00
autor
29. aug 2023

@janai1 nemala som kedy keďže som stále v práci mam teraz nočné som rada že prídem vyspim sa a idem do práce

janai1
29. aug 2023

@domcik00 test trvá spraviť 3 minúty... menej ako napísať tento príspevok a cakat na odpovede

nelca0510
29. aug 2023

@domcik00 a ty ani nechodis do obchodu/lekárne,aby si si kúpila test? Nik ti nevidí do maternice a vážne pochybujem,že si stále v robote,nakoľko to zákonník práce nedovoľuje.

domcik00
autor
29. aug 2023

@nelca0510 keď končíš na nočnej o 6 obchody otvárajú tak od 7-8 to som už doma a som rada že spím keď vstanem som rada že sa rozhybem dám do kopi a idem do roboty 😒

eliska125
29. aug 2023

Urob si test..kludne ale escapelle vie rozhadzat cyklus aj tak ze vynecha

domcik00
autor
30. aug 2023

@eliska125 dnes si ho kúpim a dám vedieť ako som padla

nelca0510
30. aug 2023

@domcik00 zrazu sa ti dá kúpiť test,keď si stále v robote?

domcik00
autor
30. aug 2023

@nelca0510 áno si predstáv lebo som čakala kým otvoria lekáreň keď tá to tak zaujma 🤦‍♀️

domcik00
autor
1. sep 2023

@domcik00 test bol negatívny

nelca0510
1. sep 2023

@domcik00 nuž,konečne máš výsledok. Nabudúce,keď bude menzes meškať,rob test. Tak zistíš výsledok skôr. PS: snáď si si kúpila ešte jeden test do zásoby

domcik00
autor
1. sep 2023

@nelca0510 áno mám , ale menštruacia stále niekde

eliska125
1. sep 2023

Escapelle vie cyklus veľmi posunut..tak už iba cakat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre