Escapelle a meškanie menštruácie

kullka023
7. dec 2021

Ahojte, chcela by som sa vás opýtať aké máte skúsenosti po tabletke po, ja som ju zobrala do 10 hodín. Po 11 dňoch od užitia som dostala silné hnedé špinenie asi 4 dni. Špinenie prišlo 5 dní pred očakávanou menštruáciou. Normálna menštruácia mi neprišla ale občas sa mi na toaletnom papieri objaví slabučká krv pri utieraní. Čo to môže byť? Mám to silné špinenie brať ako menštruáciu ktorá bola divná len kvôli tabletke a teraz mám celý cyklus rozhádzaný?

ivkazba
8. dec 2021

Tabletky "po" sú chemické svinstvo, môžu rozhádzať cyklus na niekoľko mesiacov, s tým je potrebné počítať.

ingush616
8. dec 2021

@kullka023 ako Ivka píše, sú chemické svinstvo, môžu rozhadzat cyklus, ale nemusí to byť kvôli tomu. Kamarátka to užila 2x v jednom období a tvrdila ze jej to upravil cyklus (HA nikdy nebrala a bála sa nieže otehotnie 😂)
Myslím ze keď to niekto raz použije až takú veľkú zlobu to nenarobi, ale radšej sa tomu vyhýbať.
Myslím ze všetky HA sú bordel.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre