Dvojtýždňové meškanie a negatívny tehu test

smichaela24
19. jún 2020

Dobrý deň, idem si k Vám pre radu. Už je to presne 2 týždne čo mi mešká menstruaciu a 2 testy som mala negatívne. Dlhé roky som sa chránila ant.a minulý rok pred zimou som ju vysadila. Pohlavný styk som mala hneď ako mi skončila predchádzajúca menstruacia a potom už nie. Chcem sa spýtať po tak dlhom čase, to je po 32 a 38 dňoch od pohlavného styku a 2 týždnov meškania men.by mi mal JASNE ukázať test tehotenstvo? Testy mám negatívne, cítim sa normálne bez zmien, len som pribrala.

smichaela24
autor
19. jún 2020

Čo sa týka priberania, nebolo to teraz, ale už skôr, cca mesiac potom čo som vysadila ant. K tomu beriem aj euthyrox 50, približne v tom čase ako som vysadila tabletky tak zmenili aj "recepturu" euthyroxu.

s_a
19. jún 2020

Tehotná nie ste, treba zájsť k lekárovi a zistiť príčinu meškania

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viskupovaandrea
23. jún 2020

Ahojte. Vedeli by ste mi poradiť?
2 týždne my mešká menštruácia, testy negatívne, volala som dr.tam mi povedali ze mam počkať ďalšie 2 dni a opakovať test.
🤦‍♀️.
Počas toho týždňa čo som mala mat menzes, som mala spinenie hnedo ružové (striedalo sa to), silnejšiu bolesť panvy, silnejšiu bolesť v krížoch ako obvykle mávam, občasné pichnutie v podbrušku, nafuknute brucho, záhu 🤦‍♀️... Uz su to 2 týždne no mna pobolieva stale v podbrušku. Nieje to nic hrozne, len take jemne pobolievanie. Prsia ma nebolia, teda občas svrbia a jemne ma v nich pichne ale nic extra.
Teliesko mám nehormonalne uz 4,5 roka.
Menzes mávam silný (riadne silný), tento raz len spinenie, žiadne 'kusy' zo mna nešli 😳
Nemali ste niekto tieto príznaky?

Ďakujem 😁

ivetka32
31. jan 2021

@viskupovaandrea ahoj mozes mi pobedat ako to dalej pokracpvalo presne to oste teraz prezivam a uz som psychicky na dne
Lebo testy negativne menzes nikde je mi zle proznaky na ms ale nic presne ten vitok som mala. Tl nvm.

viskupovaandrea
2. feb 2021

@ivetka32 Ahoj . No cyklus sa mi napravil. Beriem železo, magnesium,C a D , ale najviac mi pomohlo ked som si po dlhšej dobe šla zabehať do parku. Ešte v ten den som večer mala bolesti brucha a ráno som menzes dostala . Pravdepodobne to bude tým ako je Lockdown a človek nemá už toľko pohybu dlhšiu dobu. Skús si zacvičiť, zabehať,zaskákať na švihadle ,etc...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre