Dvě menstruace v jednom měsíci

princess128
8. feb 2019

Zdravím chtěla bych se váma poradit. V lednu jsem dostala menstruaci První trvala 3 dny, ke konci měsíce jsem dostala druhou, ta trvala 3 dny ale o něco min.. také vim že po tym jsem mnela děsné křeče které trvalý minimálně 4 dny , . Stalo se to už některé z vás? Jeto zvláštní proto že nikdy jsem dvakrát za měsíc menstruaci nedostala. Po týdnu jsem jsi skusila udelat těhotenský test ale ten mi višel negativní 🤷🏻‍♀️porate prosím popřípadně jestli se to některé z vás stalo
děkuji🙂)

vierakg
8. feb 2019

@princess128 ahoj, ako čo, či sa stalo?? Ze si mala menštruáciu dva krát do mesiaca?? Ved to je predsa normálne, aj mne to vždy tak raz za rok vyjde, že dva krát do mesiaca. Keď máš začiatkom mesiaca a cyklus 28 dňový, tak ďalšia menštruácia príde v ten istý mesiac

princess128
autor
8. feb 2019

@vierakg aha tak teď už to vím díky moc 🙂)

lubkalackova
8. feb 2019

Ahoj, mne sa to stalo už viac krát, robili mi aj hormonálne testy ale všetko v pohode, akurát, že je to asi vedľajší účinok liečby trombocytemia, kde ti riedia krv liekmi, ale v tvojom prípade teda nvm, môžu to byť určite aj iné zdravotné problémy a netreba to podceniť.. Resp. sa poradiť s odbornikom

janage
8. feb 2019

@princess128 ak mas cyklus napr. 23 dni tak mas dvakrat do mesiaca aj castesie ako raz do roka😉

sendy_090
2. feb 2023

Zdravím je mi 15 let a menstruaci jsem dostala 1.1. A skoncila mi tak 6.1. Teď jsem jí dostala znova ze začatku to bylo jen špinění ale 31.1 jsem začala opravdu mít menstruaci a mám jí do teď je to zvláštní nikdy se mi to nestalo a podle toho co čtu na internetu se docela obávam poraďte mi prosim pokud se to už nekteré zvás stalo děkuji ...😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre