Dve čiarky na teste

25. jún 2024

Baby prosím vás môže vám takto ukázať test aj zápal ale to tam naozaj je radu ďakujem vrchný je včera na večer a spodný dnes ráno.

viestta
25. jún 2024

Testy reagjuce na HCG nereaguju na zapalove parametre

autor
25. jún 2024

@viestta aha takže je to tam či ako lebo nerozumiem

viestta
25. jún 2024

nieco tam vidim, vsak uvidis za par dni

autor
25. jún 2024

@viestta vrchný je včera na večer a spodný dnes ráno mne sa zdá že je čiarka silnejšia

sisa_s
25. jún 2024

Kolko ti meska ms?

dassena
25. jún 2024

Podla mna sa tam nieco zacina crtat, ale tak uvidis o par dni, ako ti to ukaze.

autor
25. jún 2024

@sisa_s asi 4 dní už

sisa_s
25. jún 2024

Tak skus este o 2dni testovat, pri 4d meskani by mala byt silnejsia ciarka, ale mozno si mala posunutu ovulaciu 🙂

autor
25. jún 2024

@sisa_s ovulaciu som mala minuli týždeň v stredu a bola povrdena aj lekárkou...len ja som začala špiniť 4.6 a 6.6 som už nič nemala a ms som mala už dostať but 3-4 dní mešká

sisa_s
25. jún 2024

Aj 10 a viac dni trva uhniezdenie...ak si mala ovulaciu min stredu, tak preslo malo casu na to, aby bol teh.test pozitivny

autor
25. jún 2024

@sisa_s je možné že hcg stúpa pomalšie ako inim lebo testy robím postupne a na seckych mi takéto duchy robí mamatest penipino livsane a pepino kazetovy

sisa_s
25. jún 2024

Len hcg sa tvori az po uhniezdeni...tebe od ovulacie preslo 6dni...ved urob o 2d dni zase, ci silnie

autor
25. jún 2024

@sisa_s ok ale

bambulka711
25. jún 2024

Áno, podľa mňa je to tam. Mešká už menštruácia? Uvidíš zajtra... Držím palce.

sella38
25. jún 2024

Ak si mala ovulaciu minulu stredu, tak este nemozes mat pozitivny test, ani 4 dni meskajuci menzes... si teoreticky 6 dni po ovulacii....

autor
25. jún 2024

@sella38 áno ale možno minulého ciklu

bambulka711
25. jún 2024

Ak by to bolo z minulého cyklu, už máš koľajnice. Ak si mala minulý týždeň ovuláciu a pritom ti dnes už 4 dní mešká MS, tak máš zdravotný problém, lebo od ovulácie po MS by si mala mať aspoň 10-16 dní. Autorka, netlač na pílu a počkaj pár dní a test zopakuj. Ak stmavne, objednaj sa k lekárovi. Ak zbledne, objednaj sa aj tak 🙂

autor
25. jún 2024

@bambulka711 ďakujem

chudnutiesystem
6. júl 2024

@bambulka711 ja mávam niektoré cykly aj 2x ovulaciu 🙂

bambulka711
6. júl 2024

@chudnutiesystem prosím ťa a na základe čoho vieš, že máš ovuláciu? 2x za cyklus ovuláciu mať nemôžeš. Môžu sa ti však krátko po sebe uvoľniť dve vajíčka, ale to sa deje behom 24 hodín a nie kedykoľvek počas cyklu. Ak by si mala ovuláciu 2x za cyklus, tak je niekde chyba v matrixe 🙈🙈🙈 celkovo strielas počty od buka, objednaj sa k lekárovi, nech ti spraví vyšetrenia a poučí ťa.

chudnutiesystem
7. júl 2024

@bambulka711 asi preto, že som bola sledovaná u doktora niekoľko mesiacov chodila som na folikulometriu.. ? Dokonca pri dvoch lekároch mi to bolo potvrdené, že niektoré mesiace mi dozrieva viac vajíčok.. Dokonca moje prvé dieťa je z takého cyklu, dr tomu sam nemohol uveriť. Čím viac čítam komentáre na MK tak niektoré mamičky sem neprišli nič iné len rýpať, vysmievať sa druhým... Nemám sa prečo viac obranovat, mysli si co chceš, ja Niesom povinná vysvetľovať cudzím ľuďom svoj osobný život, či veríš ci nie, mne to je ukradnuté

chudnutiesystem
7. júl 2024

@bambulka711 a áno vždy som mala nepravidelný cyklus, nejaké tie poruchy.. Ale mam dve deti a šťastný život. Na rozdiel od teba, keď nemáš čo iné na robote len rýpať do druhých. Nie všetky ženy sme tabuľkové a cykly fungujú podľa pravidiel a kalkulačky...

bambulka711
7. júl 2024

@chudnutiesystem nie nadarmo sa hovorí, za dobrotu na žobrotu. Ďalej písať nejdem, za takýto výstup nebudem viac vysvetľovať a plytvať svojim časom. Pokojne si obhajuj svoju pravdu, lebo keď sa ti snažím niečo vysvetliť, aj tak ideš hlavou proti múru a ty vieš lepšie. Pekný zvyšok víkendu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre