Dva testy - jeden negatívny a druhý pozitívny

naty_10
18. sep 2022

Dobre ráno,
Testy robené z toho istého ranného moču.
Vrchný Pepino,spodný prúžok Mamatest.
Viete mi niekto toto vysvetlit ? Alebo poradiť ?
Obidva sú na 10 mIU/ml.

jaskolka
18. sep 2022

Ten dolný mi príde len ako kanalik. Urob pozajtra nový, toto by som nebrala ako niečo smerodajne

maminkadeticiek
18. sep 2022

Rozmyslam rozmyslam rozmyslam...Co by som urobila...?Moznost 1.-ukazala by som tu na konovi 2 testy s pravdepodobnostou 50:50 a cakala ktora vytiahne z kabely svoju vestecku gulu.Moznost 2.Sla by som kupit ine testy a skusila co sa stane.-ja som netrpezliva,takze toto je moja volba. Moznost 3-Pockala 2 dni a otestovala znova.

veselo_neveselo
18. sep 2022

Poradit vieme, ako asi milionu zien pred tebou, pockat den-dva a spravit si dalsi test. Pokial tam nie je jasna ciara, tak nema zmysel hadat.

monicka976
18. sep 2022

@naty_10 ahoj, skus si kupit novy test, baby casto radia digitalne, ze su presnejsie a uvidis, popripade pockaj a pretestuj zas o 2 dni.

stellarstar
18. sep 2022

@naty_10 otázka ktorá nepadla, koľko ti mešká?

kitycat
18. sep 2022

No ty si, sa mi zda, tehotna kazde 2 mesiace.... To si mozes hodit korunou a mas to 50:50

naty_10
autor
18. sep 2022

Mrzí ma,že v dnešnej dobe keď ma veľa žien problém otehotnieť sa nájdu niektoré múdre ženy a píšu sprosté odpovede.
Ja som sa slušne opýtala,lebo si to neviem vysvetlit,ešte sa mi to nestalo.Tak načo mrhate niektoré svoj čas písaním stupidnych komentárov? Tak keď vas moja otázka/problem nezaujímajú tak to ignoruj a chod ďalej.
A áno som skoro každé dva mesiace tehotná a nechápem čo sa mi to deje 🤦‍♀️ Stále v jednom kuse sa mi objavujú slabé čiarky na testoch ale nikdy nesilneju a nakoniec príde menzes.
Lenže teraz som mala menzes 8.9. a krvacala som len dva dni,a potom jeden deň špinenie a koniec,pričom ja mávam menzes aj 7-8 dni.Preto som si skúsila spraviť test.Je ťažké byt ohľaduplní voči ostatným ženám? Neviete ktorá si čím prešla,ja napríklad zamlčaným potratom vo februári.
Ďakujem za rady ostatným,počkám dva dni a skúsim opäť.
🙏

naty_10
autor
18. sep 2022

A nikdy sa mi druha čiarka neukázala hneď.No na tomto Mamateste tam bola hneď ta druha.

ninka99865
18. sep 2022

@naty_10 v snazilkach je plno príspevkov o tom ako mamatesty v poslednej dobe robia takéto falošne čiarky.. skús livsane alebo dr max paličkový vraj ešte tie sú schopné..

janetinka27
18. sep 2022

@naty_10 ahoj, ak sa ti tie ciarky opakuju skoro kazdy mesiac, kup si naozaj ten digi test a povedz to gynekologovi. bud nariadi odber hcg on abo si ho zaplatis sama. drzim palce

petamich
18. sep 2022

ak sa ti tie ciarky opakuju, tak bud to nie su ciarky ale kanaliky alebo mas kazdy druhy mesiac biochemicke tehotenstvo, co rozhodne treba riesit s lekarom

za mna napr. to vyzera ako kanalik ale mozem sa mylit a zopakovala by som test alebo sla k lekarovi, nech ti vezme odber na HCG, aby ste vedeli ci sa neopakuju biochemicke

naty_10
autor
18. sep 2022

Ďakujem za rady 🙏🙏

petamich
18. sep 2022

a velmi drzim paste! 🤞🏻

naty_10
autor
18. sep 2022

@petamich vážim si to 🙏🙂🙂

bejka90
18. sep 2022

@naty_10 super komentar! Ja som uz v jednej skupine sa vyjadrila k tym niektorym dnesnym zenam, ktore ustavicne komentuju takymi sprostymi komentarmi a vacsinou ide o tie iste nicky....su to zatrpknute zakomplexovane zeny, ktorym asi vadi, ze bude nahdoou nejaka ina skor tehotna, ako ony same.... nechapem, naco komentuju ak maju len debilne reci a prekazaju im taketo diskusie, nechapem, naco sem vobec chodia, sleduju a komentuju..ved ked ma nieco nezaujima alebo lezie na nervy, tak ani neotvaram diskusiu, ale tu zjavne ide o to byt cim hnusnejsia, skodoradostnejsia..... drzim ti velmi palce, aby ti to vyslo;) a ak sa ti naozaj robia tie ciarky tak casto, skus sa opytat gyn co na to povie... ;)

retep00
18. sep 2022

Ahoj predpokladám že ten fialový je mamatest 🙂 ja mám s týmito testami zlú skúsenosť, mne 2 krát po sebe ukázal 2 viditeľné // no tehotná som nebola ani raz. Tak skús inú značku alebo opakuj o pár dní 🙂 držím palce

naty_10
autor
18. sep 2022

@bejka90
@retep00
Ďakujem za vaše komentáre a rady 🙂🙏 skúsim iný o dva dni

nina004
18. sep 2022

@naty_10 A máš obe testy 10tkové? Alebo môže mať ten modrý menej farbiva. Veľa žien sa teraz sťažuje na mamatesty ,že duchujú. Mňa nikdy nesklamal,tak držím prsty ☘️☘️✊

naty_10
autor
18. sep 2022

@nina004 áno obidva 10tkove 🙂 ďakujem

miskamicha
18. sep 2022

@naty_10 jr mi to luto...mozno si mala aj opakovane biochemicke tehu / ja tiez/. Mama test mi nikdy neduchoval... a vlastne ani ziaden iny test. Takze ak mas stale ciarky moze to znamenat tehu ale zial plodik sa neudrzi. Alebo druha moznost falosne pozit./kanalik/. Kup si radsej test Livsane. Drxim palce nech sa uz zadari!!!!!

mirkasan
18. sep 2022

@naty_10 ja keď som mala takúto na mamAteste nebola som tehotná. A spravilo mi ich viacero mamatestov. Vždy z jednej krabicky bol takýto a druhý negat

naty_10
autor
18. sep 2022

Posla Vašich skúsenosti sú tie mamatesty ozaj na nič 👎 ďakujem za vaše rady a skúsenosti,skúsim Livsane.

naty_10
autor
19. sep 2022

Iba som sa Vás chcela opytat,nakoľko už nemám doma testy,a chcela som počkať dva dni skúsila som ovulacny ževraj ukáže aj ten tehotenstvo,a momentálne nemám obdobie ovulácie a objavila sa mi tam taká istá druha čiarka ako na mamateste.
Môže to niečo znamenať?

mirkasan
19. sep 2022

@naty_10 ovulacny v tehu by mal byt tak isto silný alebo silnejší

naty_10
autor
19. sep 2022

@mirkasan to je teda môj prípad 🙏 ale veď to som len tak skúsila,počkám tie dva dni a potom spravím tehotenský

naty_10
autor
20. sep 2022

Dnes ráno takto .. test Livsane.. neviem či vidno na fotke tu slabú čiarku alebo odfotím ešte raz
Len sa mi ten ovulacny trochu rozpil,asi som dlhšie “omočila”
Lepšie vidno tu čiarku keď si kliknete na fotku.

ninka99865
20. sep 2022

@naty_10 ale veď ten ovulacny je úplne negatívny 😅

nina004
20. sep 2022

@naty_10 Tiež som mala doma len jeden Livsane a potom už len ovulačné testy a ukázal mi tehotenstvo aj ovulačný test. Ale tie čiarky by mali na ovulačnom byť obe rovnako silné. Ukážem ti ako vyzeral môj test.

naty_10
autor
20. sep 2022

@nina004 ďakujem za foto.
Neni negatívny len je premočený,asi to zle vidno.Ale skúsila som inú značku,a uz budem len čakať do ďalšej MS a uvidím,nebudem sa tým zaťažovať nič mi to nepomôže 🤷‍♀️🙂

ninka99865
20. sep 2022

@naty_10 ovulacne testy fungujú tak, že je pozitívny vtedy keď je čiarka rovnako silná alebo silnejšia ako kontrolná.. do tohto momentu každá jedna slabšia testovacia čiarka znamená negatívny výsledok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre