Dva pozitívne testy, jeden negatívny a hneď bolestivá menštruácia

margaretka1990
15. júl 2020

Prosim vas, zaujima ma, ci ste niektora mala podobny pripad. Mala som (mavam cyklus okolo 37 dni cca) bolestive bradavky co nemavam, a snazime sa o babo, sice len druhý mesiac. Tak som si spravila test 34 DC a vysiel poztivny , v noci na mna prisli kramy, bolestive, tak na druhy den, tento pondelok som spravila dalsi test a znova pozitivny. Včera, v utorok bol negativny, ale bola to ina znacka testu. Kramy som mala bolestive, dnes na štvrtý deň vyzeraju ze koncia, su uz slabucke. Doktorka povedala ze to mohol byť samovoľny potrat, co viem že asi mohlo stat. Ale ze si mam urobiť test na konci tyzdna, aj buduci a aj na ten dalsi týždeň. Co si myslite, mozem byt stale tehotna alebo je to uz stratene. Dakujem za nazory a skusenosti😊

s_a
15. júl 2020

Podľa mna uz nie si.. Ale ak to bolo MA, tak sa vraví, ze po ňom je vyššia šanca na úspešné ďalšie tehotenstvo..

margaretka1990
autor
15. júl 2020

@s_a tak to uvidíme az o mesiac, dlhaa doba... 😔 Ma vôbec zmysel robiť tie testy? Asi pokial nebudem mat nejaké dalsie priznaky tak ani nie

daniela2227
15. júl 2020

@margaretka1990 z vlastnej skúsenosti viem..že pred ms sa neoplatí testovat 😕 potom to dosť zamrzi..ak predsa len dôjde i pri takejto ciarke

s_a
15. júl 2020

Ja by som na vašom mieste skúsila, či predsa náhodou.. 🙂

margaretka1990
autor
15. júl 2020

@daniela2227 a takuto si mala kedy?

margaretka1990
autor
15. júl 2020

@daniela2227
@daniela2227 pridala som fotky ale nevidim ze by tu boli nahrane...

daniela2227
15. júl 2020

@margaretka1990 už neviem presne..bolo to v máji.. ale nejak 2-3dni pred ms

daniela2227
15. júl 2020

@margaretka1990 tie clear blue vraj zvyknú robiť také čiarky.. na tvojom mieste asi ešte skúsim iný

margaretka1990
autor
15. júl 2020

@daniela2227 aha, ale teda nebolo nic nebolo z tvojej ciarky asi ze... Mne sa práve zdali tieto clear blue take spolahlivejsie, ešte nikdy pred tym mi neurobili čiarku, ale sak nevadi. Ideme dalej 😆

daniela2227
15. júl 2020

@margaretka1990 no nebolo z toho nič veru..po 2 dňoch meškania aj tak prisla ..ozaj skús ešte iný test ak môžeš.. človek nikdy nevie 😊

1sandricka1
15. júl 2020

@margaretka1990 Ahoj mne meškala menštruácia 2dni spravila som si 2 testy boli pozitívne šla som doktorovi povedal ze este je skoro aby niečo videl ze mam prísť o 2tyzdne a medzi tým som dostala MS takze samovolny je to co raz častejšie u žien ako tak čítam.. Ubehlo niekoľko mesiacov a teraz som v 5mesiaci 💙🤰🏽

1sandricka1
15. júl 2020

@margaretka1990 najlepší test je asi tento si myslím ukáže aj pred MS

margaretka1990
autor
15. júl 2020

@1sandricka1 tak to gratulujem ze sa nakoniec podarilo 😊 hej, tiez citam ze je to tu celkom bezne... No snáď sa to nebude často opakovať 😆

margaretka1990
autor
15. júl 2020

@1sandricka1 ano aj ten som videla, ale zdal sa mi drahy 😂 mozno ho skusim nabuduce, este mam 3 ine, tak uvidíme

margaretka1990
autor
15. júl 2020

@1sandricka1 videla som aj taky kde nornalne napise ze Pregnant alebo not pregnant 😆

gabriela555
15. júl 2020

@margaretka1990 Ahoj ja dnes taketo testy a BT klesla a uz sa rozbieha MS...

1sandricka1
15. júl 2020

@margaretka1990 stojí okolo 10eur ale máš v ňom istotu si myslím 😊

rosalie1411
15. júl 2020

@1sandricka1 odsledujte si ho aj online v Dr. Max, niekedy ho mávajú v akcii.. 😊

1sandricka1
15. júl 2020

@rosalie1411 ja ho už nepotrebujem 🤣

anile12
15. júl 2020

@margaretka1990 podľa mňa skus obyčajne pepino Tehotenský test stojí do 2€ v 101tke alebo Dmke a je dosť citlivý a neminies veľa a je spoľahlivý.

lia_nka
16. júl 2020

@margaretka1990 na testoch pekne vidíš ako je čiarka bledšia a bledšia to znamená že ti tehotensky hormón klesá teda ja som to takto mala pri prvom nevydarenom..tiež pozitívne testy ktoré boli slabšie a slabšie a zrazu mrcha takže myslím že išlo o potrat ale môžem sa mýliť správ ďalší test pre istotu a držím palce aby sa vydarilo

margaretka1990
autor
16. júl 2020

@lia_nka ano, je to mozne, ale ten z 12 teho vyzerá tmavsie lebo je uschnuty, ked bol cerstvy bol tiez taky istý ako z 13teho. Ale na ton malom, One step, ako Pepino nie je nič, ako neskor aj na inej značke nie je nic. A malo by tmavút, ani prsia ma nebolia

margaretka1990
autor
16. júl 2020

@anile12 tu v Anglicku maju poodbny, One step sa vola a ten mi duchoval minuly mesiac 😂

millky
16. júl 2020

@1sandricka1 gratulujem k babatku 😊😊 len sa chcem vyjadriť aj pre @margaretka1990 že či už samovolný potrat alebo chemické tehotenstvo, obe nie sú častejšie ako v minulosti, len teraz sa o nich o dosť viacej žien dozvie ako predtým. Je to bežný stav/funkcia tela. Bohužiaľ tým, ako často a intenzívne sa my ženy testujeme, hneď si všimneme že sa nám to stalo lebo z // je zrazu len / a utekáme k lekárovi skôr ako má vôbec prísť MS. Nezabudnem, ako mne mama hovorila, že keď ostala tehotná, zistila to tak, že jej proste dlho nechodila MS a začalo jej byť zle. Prišla k lekárovi a ten jej potvrdil, že je v 8tt. Pýtala som sa či si robila test, pozrela sa na mňa ako na 'divnú' a dodala... Ale prosím ťa, na také sprostosti som peniaze nemala. 😂 Keď si vezmem seba, čo som robila.... Fú, mesačne aj 30€ na testy. Keby to mama vedela, hneď mi dá jednu rodičovskú facku očami 😂😂 ja po svojom chcemickom tehu som strašne zmenila myslenie, skludnila som hormón, nemám doma žiadny test, lebo nás to s mužom dosť zarmútilo. Pochopila som, že ani jeho a ani mňa takto trápiť už nechcem a nebudem. Čiže ak mi bude meškať MS viac ako 5dní som ochotná kúpiť si jeden najlacnejší test a hotovo. Každopádne držím palce snažilkám 😊

margaretka1990
autor
16. júl 2020

@millky mas pravdu uplnu, je to zbytocne na nervy... Len to je to ze sa viac sledujeme, a uz hocico nam pride podozrive a sme nedockave.. 😂 Ale tiez, serem na to 😁 vsetko je tak ako ma byt 😉

millky
16. júl 2020

@margaretka1990 určite áno, ukludní ťa to, ver mi. Ak to má prísť, príde a všetky vieme, že testovaním nič na tom fakte nezmeníme. Ak chceš, vyskúšaj Gynex kvapky. Ak by niečo, píš mi správu, môžeme pokecať 😊

margaretka1990
autor
16. júl 2020

@millky diky 😊👌😍 zatial beriem 3ti mesiac kyselinu listovu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre