Dva dni po nechránenom styku špinenie

marionluna
15. nov 2019

Dobry den,

Mali sme s muzom nechraneny styk v nedelu, a od utorka mi zacalo hnede s troskou krvi spinenie ktore trvalo len 2 dni, velmi malicko mozno vo velkosti mince na intimke, oba dni. Teraz treti den nic uz iba take bledohnede kvapky.

Sex bol na 26 den cyklu..

Menzes mam nepravidelny, mala som iba dva od skoncenia kojenia a prvy cyklus trval 35dni..

Dnes je 30 den cyklu, menzes nikde

Co to moze byt?

zabka96
15. nov 2019

Ahoj, my sme mali tiež nechránený pohlavný styk v nedeľu a to som mala ešte ovu, v utorok mi začalo špinenie ktoré trvalo do včera, tiež mám také divné tlaky v brušku. Neviem čo si o tom myslieť.

kratucka
15. nov 2019

@marionluna urob si test, môžeš aj nemusíš byť, špinenie mohlo byť zapríčinené čim koľvek..

kiki255
15. nov 2019

@marionluna jedine test 😊 Môže byť všetko možné 😊

marionluna
autor
15. nov 2019

@kratucka lenze test po 6 dni od styku mi nic neprezradi 🤷🏻‍♀️

marionluna
autor
15. nov 2019

@zabka96 ja presne to iste.. na test je skoro..

carduelis
15. nov 2019

To špinenie mohla byť ovulácia. Neodporúčam spoliehať sa na rátanie dní, to je také nespoľahlivé, najmä keď píšeš, že máš nepravidelné a dlhé cykly. Minulý mesiac si mohla mať 35 dň cyklus a teraz si mohla mať na 28-30 deň ovuláciu a menštruáciu na 40.deň. Neviem či sa snažíte ne/otehotnieť, ale odporúčam naučiť sa minimálne sledovať si hlien, lebo potom ženy zbytočne behajú na vyvolávačky, lebo meška menzes a pritom ovulácia bola posunutá (nemyslím konkrétne teba).

soldi
15. nov 2019

pravdepodobne poraneny krcok pri sexe, nemusela si ani citit. ked je hneda krv, tak to znamena, ze je stara, cize to by aj presne sedelo, ze az dva dni po styku sa to objavilo a len trosku.

kiki255
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiki255
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre