Duphaston a slabé farbenie

aeowyn22
5. mar 2014

Ahojte ,mám otázku ak by mi vedel niekto odpovedať , snažíme sa o bábo s priateľom, ženská mi predpísala duphaston užívam ho na 11 deň od menštruácie, cyklus mávam pravidelný 28 dňový, prvý mesiac som po užívaní som mala menštruáciu normálne ako vždy , na deň presne, o mesiac potom som sa trošku cítila inak , ale nechcela som panikáriť a vyrábať si zbytočné nádeje ... A teraz sa mi stalo, že som o 6 dní skôr začala farbiť skôr ako som mala mať cyklus , volala som doktorke povedala že to nevadí že sú to neškodné hormony aj keby som bola náhodou tehotná , moje farbenie je neuveriteľne slabé , mávam slabú menštruáciu ale nie takto mám iba tenkú vložku , čo myslite , môže ísť o tehotenstvo ???

kristinka28
5. mar 2014

@aeowyn22 moze ist o uhnezdovanie,,kedy mas dostat mrchu skus si kupit test a otestuj 😉

aeowyn22
autor
5. mar 2014

@kristinka28 Mám ju dostať oficiálne 🙂 8.3 , a čo to je to uhniezdovanie ?

kristinka28
5. mar 2014

@aeowyn22 no to je oplodnenie vajicka,,ak ti bude meskat mrcha tak si urob testik,,,alebo ak chces kup a urob si ak si tak bi malo nieco ukazat

aeowyn22
autor
5. mar 2014

@kristinka28 takže čo potom znamená že farbím teraz ? resp. o 6 dní skôr ako mám dostať ....

kristinka28
5. mar 2014

@aeowyn22 ako som pisala mozno je to uhnezdovanie vajicka sak si kup test a uvidis alebo pockaj do mrchy

aeowyn22
autor
5. mar 2014

@kristinka28 jasné , ďakujem pekne 😉

kristinka28
5. mar 2014

@aeowyn22 daj potom vediet ako si dopadla pekny vecer

aeowyn22
autor
5. mar 2014

@kristinka28 pravdaže napíšem , asi počkám do 8.3. a keď nič tak urobím test , joj kiežby bol pozitívny , uvidíme 😔

aeowyn22
autor
7. mar 2014

@kristinka28 Ahoj , takže asi nič ☹ včera večer ma začalo bolieť bruško , a začala som normálne krvácať,
úprimné smutná 😔

kristinka28
7. mar 2014

@aeowyn22 to mije luto ,mne po 4 dnovej mrche ukazal duch ,tak potom som este kupila rovnake testy a tiez tam bolo,,,tak mi to nedalo isla som kupit druhej znacky a nic ,,,tak ja tiez nerozumiem ,,,nebud smutna babo pride

aeowyn22
autor
7. mar 2014

@kristinka28 ďakujem pekne , si zlatá dúfam že skoro , nevedela som že aj Ty sa snažíš o bábo , nech sa nám konečne zadarí , rodina je pre mňa veľký sen

kristinka28
7. mar 2014

@aeowyn22 ano uz dlho ale teraz som si dala pavzu lepsie je neplanovat babo pride samo ono vie kedy je spravny cas 🙂

kristinka28
9. mar 2014

@aeowyn22 tak ako si natom

aeowyn22
autor
9. mar 2014

@kristinka28 po krvácaní , dnes ešte farbím , takže menštruácia končí , test si robiť je asi zbytočný

kristinka28
9. mar 2014

@aeowyn22 to mi je luto ,,ja som vcera kupila dva testy lebo ma velmi bolia bradavky a podbruskom jak by som mala dostat mrchu ,,ale na jednom sa objavil pasik,biely sivy ,,,a potom som robila poobede tak bol ruzovo slabucky duch ,,tak uz naozaj nerozumiem,,,,ale uz pockam do mrchy lebo som strasne vela dala na testy ,,, ☹ a nic,,,

aeowyn22
autor
9. mar 2014

@kristinka28 asi najlepšie robiť test keď mešká

kristinka28
9. mar 2014

@aeowyn22 hej dufam ze teraz to vyjde 🙂 potom sa ozvy ak budes mat dve ciarky drzim palce

aeowyn22
autor
9. mar 2014

@kristinka28 🙂 ďakujem ozvem a Ty tiež , drž sa 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre