Duch verzus tehotenstvo

lenuska0000
29. jún 2023

Ahojte, chcem sa spytat mate niektora skusenost 28.5.-4.6. som mala MS, od piatku mam len spinenie take ze ani jednu intimku denne nezaspinim. V utorok som si robila test je negativny, dnes rano zasa a zda mi ze tam vidim ducha len neviem ci si to nenamyslam.Mam take bolesti ako pri MS bolest krizov aj brucha ale len spinim proste aj to len minimalne. Citim sa troska nafuknuta, aj sa mi zda sa mi prsia zvacsili, mali sme po MS minuly mesiac 2 krat nechraneny styk ale neviem ci by som mohla otehotniet ked test je negativny. Teraz rano som mala par kvapiek krvi na vlozke.

lenuska0000
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
29. jún 2023

No ja tam nic nevidim... ak bol prvy den MS 28.5. podla mna by ta ciarka pri pravidelnom cykle uz mala byt riadna a nie duchariny... a ani ten duch nie je ruzovy :(

divokykonik
29. jún 2023

Negatívny test.

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenuska0000
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bejbs123
29. jún 2023

Bohuzial tam naozaj zatial nic nie je

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yamahka
29. jún 2023

@lenuska0000 Prepáč, nevidím nič. Je len negatívny test.

sajmonka_1216
29. jún 2023

nevidím nič

irenka_peinlich
29. jún 2023

@lenuska0000 baby prosím je potreba fotiť aj moč v pohári ?? Nie som citlivka , ale keď idem hodiť fotku na verejne fórum tak nech to ma nejakú úroveň .. dik

sajmonka_1216
29. jún 2023

@irenka_peinlich už som aj videla, že niektoré fotia na nohách ten test, a v pozadí stiahnuté nohavice :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre