Duch po trojdňovom meškaní

denissa20
8. dec 2021

Prosím vás vidíte tam niečo alebo si len namyšľam ? 😳
2 dni je mi blbo ale cítim sa akoby som mala dostať kramy (kŕče v podbrusku) ...dnes ráno som si urobila test a vidím tam slabšiu čiarku ..🙏

barus26
8. dec 2021

@denissa20 vidím. Podľa mna su dve možnosti. Buď posunutá ovulacia alebo biochemické tehotenstvo … Držím palce

janetinka27
8. dec 2021

nieco tam je, tak drzim palce 🙂

denissa20
autor
8. dec 2021

@barus26 ďakujem

anjelicek26
8. dec 2021

Ciarka tam je... bud posunuta ovulacia alebo biochemicke tehu, treba spravit dalsi o dva dni a bude to jasne. Nic si nenamyslas.

denissa20
autor
8. dec 2021

@janetinka27 ďakujem

denissa20
autor
8. dec 2021

@anjelicek26 dakujem pekne 😊 prepáčte len sa chcem opýtať podľa čoho viete ze moze ísť o biochemické tehotenstvo alebo posunutu ovulaciu a nie o normálne tehotenstvo ?

anjelicek26
8. dec 2021

@denissa20 pri biochemickom tehotenstve sa vajicko neuhniezdi poriadne, hcg sa zacne tvorit a potom prestane - testy nikdy nezosilneju...ostanu slabe par dni a menstruacia prijde s omeskanim cca tyzden... Normalne tehotenstvo - testy budu silniet, len je to este dnes slabsie, lebo ovulacia bola neskor...

denissa20
autor
8. dec 2021

@anjelicek26 ďakujem tak dúfam že to bude silniet 🤗

katie253
8. dec 2021

@denissa20 o dva dni urob test rovnakej značky, či je čiarka silnejšia

leuska1991
8. dec 2021

@denissa20 nemusi ist este o biochemicke tehu. Skus o dva dni ,ak bude silniet tak je to tehu,ked nie tak asi nieco neni ok. Drzim palce🥰

leuska1991
8. dec 2021

@denissa20 da sa kupit digitalny clearblue,je fakt super. Tieto papierove tiez ukazovali ducha,sice som bola este pred ms ,ale ten digitalny hned ukazal tehotenstvo . Podotykam,ze 4dni pred ms . A uz som v 13tyzdni🥰

mirkaparnicanova
8. dec 2021

Aj ja tam vidím. Poradíte aj mne či tam niečo vidíte alebo je to len moje prianie? Ďakujem

leuska1991
8. dec 2021

@mirkaparnicanova je tam ,kolko meska ms?

mirkaparnicanova
8. dec 2021

@leuska1991 3 deň

denissa20
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarina9593
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leuska1991
8. dec 2021

@denissa20 gratulujem🥰

summersunny94
8. dec 2021

@denissa20 krásne vidno druhú čiarku. Držím palceky aby silnela, skús zase ráno spravit ak máš kúpený test 🙂

denissa20
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dejna_
9. dec 2021

@denissa20 gratulujem ❤️🍀🙏 a držím palce 😍

denissa20
autor
9. dec 2021

@dejna_ ďakujem ❤🙏

summersunny94
9. dec 2021

@denissa20 wau nádherný test už ,gratulujem ti a držím ti palceky aby ste boli zdraví počas celého tehotenstva aj po pôrode , teším sa s tebou ☺️🙂😘

denissa20
autor
9. dec 2021

@summersunny94 ďakujem veľmi pekne 🤗🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre