Duch na teste po troch hodinách od testovania

aneta_knezovicova
31. máj 2013

Myslite si, ze tam nieco je????na fotke to tak dobre nieje vidiet.. je to ale odcitane az po 3h....ale sfarbenie toho policka je len pri kladnom hormone HCG???!! NIE???!!! som uz 31DC a stale nic..... alebo mohlo by to uz byt nieco!?? moze to byt duch????

zuuzika
31. máj 2013

ja tam nic nevidim ☹

sakura77
31. máj 2013

ja hej,troska,tazko povedat..skus zas zajtra,idealny prvy ranny,vtedy je to najsilnejsie..drzim palce🙂 😉

reni1512
31. máj 2013

@aneta_knezovicova moze, ale odporucam robit test rano a kupit mamatest..

ematko29
31. máj 2013

aj mne sa vidí,že tam niečo je.Tak ako radia ženy predomnou,askus ranný moč

erika3011
31. máj 2013

Ahoj, ja som na 42 DC mala takéhoto ducha na druhy den na teste 😀 😉 o týžden to silnelo už v limite 🙂 ..nevadí ak si viac DC to znamená,že k oplodneniu došlo neskôr...ja keby som brala termin poslednej menštruacie tak by som mala byť už v 13tt a plod zodpoveda 10tt 😉

aneta_knezovicova
autor
31. máj 2013

@reni1512 toto ale je mamatest myslite si, ze ked to bolo odcitane po 3h moze to byt????

aneta_knezovicova
autor
31. máj 2013

@erika3011 Takze ty si mala nieco podobne nateste pozdejsie??? nie hned??! to znamena ze mozem byt tehu??!

katkarv
31. máj 2013

@aneta_knezovicova Ja som mala taketo falosne pozit.testy a vytesovala som sa a potom aj tak prisla mrcha 😒 Treba skusit zajtra alebo o dva dni ci nebude silniet.

svistinka
31. máj 2013

@aneta_knezovicova na návode k testu je napísané - Nikdy neodčítavajte výsledok testu po dlhšej dobe ako 10 min od aplikácie vzorky.- pretože sa može objaviť druhá čiarka aj keď nie si tehotná, mám to potvrdené aj z vlastnej skúsenosti. Tak odporúčam pre istotu test zajtra z ranného moču a výsledok odpočítať po 5 min. Potom test radšej vyhoď .-)

erika3011
31. máj 2013

@aneta_knezovicova ano kludne môžeš byť...zažila som to na vlastnej koži 😀

aneta_knezovicova
autor
31. máj 2013

@svistinka ja som ten test odhodila lenze cim dalej tym viac som tu citala pribehy, ze to moze byt a tak mi to nedalo a sla som sa kuknut a bolo tam toto....

aneta_knezovicova
autor
31. máj 2013

Pockam asi tyzden a uvidim co bude..... dam vediet 😀

svistinka
31. máj 2013

@aneta_knezovicova no však može to byť a nemusí to byť ....

marduliena
31. máj 2013

@aneta_knezovicova No takéhoto ducha som mala aj ja a veru bola som tehotná.Je to skôr začiatok taký druhý týžden tehotenstva.držím palce 🙂

reni1512
31. máj 2013

@aneta_knezovicova ak vam zobrazilo nieco tak si myslim, ze ano..jedine ze test by bol falosny, ja som mamatest mala taky klasicky pruzkovy..ale radsej skuste ten ranny moč, kadeake pocas dna nemusia ukazat presne, zalezi od toho ci ak ste tehotna uz mate take vysoke bhcg 🙂

magica78
31. máj 2013

no ja som mala tiez taky test po dlhsom case a bola som tehu ale mala som mimomatrnicove, a ked akoze duchuje tak moze byt baba tehu ale neudrzi sa to a pride menzes ,mnohe su tehu ani nevedia o tom . potvrdili mi to 2 nestranny dr.

aneta_knezovicova
autor
31. máj 2013

No takze dnes prisla mrcha...
co uz zaciname odznova....

magica78
31. máj 2013

@aneta_knezovicova to je mi luto a drzim palce 🙂

aneta_knezovicova
autor
31. máj 2013

@magica78 nevadi snazilkujeme dalej B-)

kika1111
31. máj 2013

ja tam niečo vidím, a skús zajtra ráno..alebo v čase keď nebudeš veľa piť, aby si mala taký silnejší moč. 31DC je veľmi skoro... mne prvý test ukázal // až po 13 dňoch meškania MS

magica78
31. máj 2013

@aneta_knezovicova ja tiez 🙂

aneta_knezovicova
autor
31. máj 2013

@kika1111 7h po teste son dostala mrchu..... tak uvidime o mesiac....

aneta_knezovicova
autor
31. máj 2013

Takze dievcata ja som dokaz, ze sa nema odcitavat po case aky je v navode lebo aj ked mi vysiel duch o 7h pozdejsie som dostala mrchu..... takze pokial duch nebude piriadna // neverim tomu uz.... ( ale asi som len teraz hrdinka) no nebudem si davat nadeje.... pokracujeme dalej 😀

igiana
1. jún 2013

@aneta_knezovicova ten duch je ruzovej farby? Ak ano, ja mam s mamatestom taku skusenost, ze nikdy sa mi neurobil duch, iba ked som bola tehotna. Myslim si, ze si bola tehotna.

igiana
1. jún 2013

@aneta_knezovicova ta mrcha je normalna ako mavas?

darinkazv
1. jún 2013

@aneta_knezovicova mohlo ísť o tzv mikro potrat. stáva sa to veľa ženám. často ani žena nevie, že otehotnela, pretože sa netestuje a vajíčko sa oplodní, no neuchytí sa dobre a odíde ako normálna ms. lenže silnejší test aj také hcg môže zachytiť.

os
1. jún 2013

ahojte... mne ms meska 6 den... a dva tehu testy boli fest so slabuckymi ciarkami... prve tehotenstvo som hned na 4 den po meskani mala riadne silne ciarky... takze tiez cakame ze co... este by to mohlo byt?

katie555
1. jún 2013

@os ???? ako ti moze meskat 6dni ked tu pise ze si 28tt tehotna?

os
1. jún 2013

no to som si nevsimla, nevymazala som to.. prve babo sme potratili v 5tt...

aneta_knezovicova
autor
1. jún 2013

@igiana Taka slabulinka ruzova farba.... a ci mam normalnu??? myslim si, ze slabsiu a iny test nic neukaz len tento.
Tak neviem v podstate mozem byt este stale tehotna ale uz nech to je za mnou. ideme dalej.... nic nemoze byt take jednoduche na prvy krat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre