Duch na teste po menzese

sisa7587
20. júl 2022

Potrebujem sa poradiť- 9.7 som mala normálnu menštruáciu. Posledne dni mi býva trochu zle a minule jak som bola v obchode som zahliadla tehotenský test tak som si povedala že skúsim mala take nutkanie... A na teste vyšiel duch. Možno na fotke nie je až tak vydno no ja tam naozaj vidím slabucku čiarku ale naozaj tam je. Som z toho teraz v šoku pretože menštruáciu som normálne mala ale dokonca mám v sebe zavedené už skoro rok teliesko. Prosím píšte skúsenosti alebo čo si o Tom myslíte. Ja už jedno dieťa mám a druhé neplánujeme.

anjelicek26
20. júl 2022

Mas teliesko, menstruaciu a tento lacny pruzkovy test duchuje kazdej druhej (aj netehotnej)...ja by som tomu neprikladala nejaku vahu, sprav si dalsi o par dni, ale podla mna to nic nebude... navyse minimalne hcg na takehoto ducha sposobi aj cysta, skorsi prechod, worst case rakovina (ale to sme uz mimo temy)...

sisa7587
autor
20. júl 2022

@anjelicek26 však áno máš pravdu ale pred dvomi dňami som si robila tento test a vyšla veľmi veľmi slabá čiarka skoro nič no pre istotu som dneska použila prvý ranný moč a o niečo lepšie je vydno už druhú čiarku

nina004
20. júl 2022

@sisa7587 Tomuto testu by som neverila. Mne to aj na fotke príde skôr ako kanálik

ninka99865
20. júl 2022

Ja tam nevidím absolútne nič a skúsila by som inú značku

sisa7587
autor
20. júl 2022

@nina004 keby len to bol kanálik fotím to no nejde mi to zaostriť keď telefón dávam blízko testu tak je to úplne rozmazané veľmi zle mi foti tel alebo ja neviem stým ale čiarka tak je isto je slabunka ale určite tak je no skúsim dneska zbehnúť do lekárne a kúpim si lepší test tak už uvidíme

sisa7587
autor
20. júl 2022

@sisa7587 skúšam to fotiť no nie je to dobré vydno

viky173
20. júl 2022

Ahoj, ja som mala tiez slabunku ciarku, na fotke ju bolo vidno silnejsie ako tu Tvoju a mala som cystu, ak sa Ti nieco nezda, zbehni k lekarovi

sisa7587
autor
20. júl 2022
kolieskova232
20. júl 2022

@nina004 Tak tak, rovnako mi tieto testy nepridu prilis doveryhodne. Mozno by bolo fajn skusit iny, pripadne viackrat za sebou. Alebo je tu este jedna moznost, a ta je, myslim si, uplne najefektivnejsia - chod k lekarovi 😉 ten ti s urcitostou povie.

miskamicha
20. júl 2022

@sisa7587 ciarka tam je. Mas Mirenu??? Sprav si radsej iny test..napr.livsane ma ovela.viac farbiva

katarinka89
20. júl 2022

@sisa7587 teliesko nieje 100% antikoncepcia- nebola by si prvá tehotná s teliesko. Kúp si digitálny aj nejaký prúžkov a uvidis

sisa7587
autor
20. júl 2022

@kolieskova232 jasné skúsim ešte iný test a keď to takto vyjde pôjdem k lekárovi. Mne len je čudné že aj menštruácia bola aj teliesko mám zavedené tak som chcela nejaké skúsenosti počuť. Ďakujem všetkým za odpovede.

gertys
20. júl 2022

Skus iny test o 2 dni ak si tehotna ciarka bude silniet. Aj s mirenou uz zopar zien otehotnelo. Nie je to 100% antikoncepcia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre