Duch na teste. Môže to byť ešte v poriadku?

27. sep 2020

Ahojte žienky.
Na ktorý DC vám vyšiel duch na teste, a bolo potom všetko v poriadku aj sa zdravé bábo narodilo?
Ja mám nepravidelný cyklus a od januára sa snažíme o bábo, beriem progesterón na úpravu cyklu. Vo februári som otehotnela a v apríli MA tak som teraz veľmi v strese. Aj vtedy mi vyšiel duch na teste ešte na 31 DC a pekne bolo vidieť až na 34 DC. Teraz som si v septembri tabletky posunula o 2 dní, aby som mala plodné dni keď bude manžel doma, ale MS som nedostala tak som si včera spravila test. Včera 34 DC slabá čiarka, dnes ráno tiež. Ale spala s s mužom len 2x, na 6. a 19. DC. Myslíte si, že to bude ešte OK? Ku doktorke teraz nechcem ísť tak skoro, počkala by som aspoň dva týždne, ale máte pre mňa nejakú povzbudzujúcu správu, že to môže ešte dobre dopadnúť?

autor
27. sep 2020
majamat
27. sep 2020

samozrejme, ez to moze dobre dopadnut, nie je dolezite, kedy presne je pozitivny. ak mas nepravidelny cyklus, tak obzvlast nemozes presne vediet kedy si mala ovulku, alebo vies?
ak mas test slabsi,su tu 2 moznosti. jedna je, ze si mala ovulku neskor, cize ej to kratko po oplodneni. druha, ze sa ti netvori este tak vela hormonov. ked si pozries hormon HCG a jeho hladiny v krvi ( referencne hodnoty na nete ), tak zistis, ze tam moze byt velmi siroke rozmedzie a niektore zeny su v tomto rozmedzi v strede, ine hore a niektore naopak dole, co moze byt tvoj pripad.
za 1 den ti test trosku zosilnel, co je urcite dobre znamenie

autor
27. sep 2020

@majamat ďakujem krásne za povzbudenie ☺️ ja viem, že je to asi vždy tak 50 na 50, ale keď po tej predošlej skúsenosti, kedy som ani len neuvažovala, že môže prísť MA, tak teraz som v strese. Asi mi ostáva len sa modliť.
Nie naozaj neviem kedy presne prebehla ovulka, davam si len ten progesterón a už aj z toho mám pocit, že sa až príliš kontrolujem. Ale na ten 19 DC kedy sme mali styk, tak som mala ešte taký výtok a pocit, že asi je to plodné obdobie. Ach jaj. Uvidím ako to dopadne. 🙏🏼

andreatytler
27. sep 2020

Dufam ze ti bude ciarka silniet.

luci_ba
27. sep 2020

ak si mala ovulku dajme po tom 19tom DC, t.j.k oplodneniu mohlo dôjsť 20, 21DC, tak na 34 DC je to myslim pekna ciarka ;) drzim palčeky

autor
27. sep 2020

Ďakujem žienky. Každopádne dám vedieť ako som dopadla, test si spravím až v utorok. 💗

nanka3
27. sep 2020

vyzera to nadejne, drzim prsty 🙂

autor
28. sep 2020

Tak musela som aj dnes testnut, do zajtra ďaleko. Už ju vidno trošku viac 🙏🏼

luci_ba
28. sep 2020

paráda 🤩

majamat
28. sep 2020

super, gratulka 😍

jennifer007
29. sep 2020

Nám sa s mužom podarilo na 1x, takže aj u teba vyzerá to nádejne 😊 len sa šetrí a oddychuj aby sa dobre uhniezdilo

benny2020
29. sep 2020

Aj ja som mala MA.... A potom ducha na teste.... A teraz mi tu spinka mala princezná ❤️

petra159
29. sep 2020

Aj mne ukazovalo, taketo slabsie čiarky a bola som tehotna. Všetko bolo v poriadku

jarkam721
30. sep 2020

Gratulujem

autor
30. sep 2020

Ďakujem žienky ❤️ snáď to tentokrát dopadne dobre 🙏🏼

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre