Duch na teste Maybebaby

bibi296
22. sep 2020

Ahojte zienky, este som sem nikdy nepisala ale dnes, ked uz mi to neda, by som sa vas rada spytala ci na tomto teste vidite ducha alebo mi to uz po tolkej dobe snazenia vyhrava vo vezi 🤔 s mojim muzom sa snazime o babatko uz od decembra. Posledny cyklus, ktory som mala zacalmenstruaciou 3.8. A od vtedy nic. Testov som si spravila za tych 22 dni meskania uz nespocet a pred tyzdnom na navsteve u gynekologa som sa tiez nedostala adekvatnej odpovede iba "niesom si isty, pridite o tyzden" nezobral mi krv, robil iba sono. Prikladam vam sem foto dnesnych testov, jeden z rana, druhy z vecera. Vidite tam to co ja? Ak nie, stalo sa vam niektorej nieco podobne? Za kazdu radu a pekne slovo dakujem 🙂

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rachel36a
22. sep 2020

Oba su negativne...pri tak dlhom meskani by si mala riadne kolajnice a bolo by uz bublinku davno vidiet aj na sone

andreatytler
22. sep 2020

@bibi296 Ja tam nevidim druhu ciarku... Preco doktor neurobil krvny test?

bibi296
autor
22. sep 2020

@sandra151 asi skresluje foto, zlomeny nie je 🙂

bibi296
autor
22. sep 2020

@andreatytler netusim a prislo mi hlupe hovorit mu co ma robit, vo stvrtok tam idem zas takze uvidim co dalej. Netusim preco sa mi telo blazni ved dnesnym dnom moj cyklus dosiahol 50den, to sa mi nikdy nestalo vzdy sa pohybuje medzi 27-30

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibi296
autor
22. sep 2020

@sandra151 😁😁 otvorila som si fotku a hovorim si, co tam ta zenska vidi ulomene ale toto ma nenapadlo 😅😅 ... tiez si to myslim ale vies ako, nadej zomiera posledna a umna to je specialne pravidlom a tiez je pravda, ze uz mi z toho dobre hrabe 🙈

simona1998
22. sep 2020

@bibi296 ahoj , mne test od tejto značky veľmi nevyhovel ukázal mi falošné dve čiarky pritom som tehotná nebola 🙂 no u teba nevidím nič možno len fotka skresľuje a ty ducha vidíš 😊

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andreatytler
22. sep 2020

@bibi296 Viem... doktri su na to haklivy ked im pacient hovori co robit... ale niekedy fakt treba... ved to by si hned mala odpoved na svoju otazku a nie ta takto natahovat na dalsiu kontrolu. Povedz mu ze tato neistota je pre teba psychicky velmi narocna a ze potrebujes ten test.

bibi296
autor
22. sep 2020

@sandra151 4 roky su tak neuveritelna doba, neskutocne ti blahozelam a tesim sa, ze sa ti splnil sen 😊

bibi296
autor
22. sep 2020

@andreatytler ja som sama zvedava co sa bude vo stvrtok diat, ci v pripade ak na sone nic neuvidi, bude mat aspon snahu prist na to, preco mam tak dlhy cyklus. On je mily aj vsetko ale zaneprazdneny a tak s cimkolvek ma vzdy odbavi za 5 minut.

andreatytler
22. sep 2020

@bibi296 Drzim palce. trvaj na tom teste...

mariska1989
22. sep 2020

Teraz budem ťa čo jediná čosi vidí 😂😂😂 je tam niečo ale to môže byť aj kanálik , ciklus sa môže kľudne raz dva zmeniť .tiež som raz zničoho nič mala tak že mi vynechala ms a potom prišla . Takže mohlo sa stať že sa ti ovu posunula peeeekne ďaleko a kľudne môžu byť duchovia na tých testoch ale aj nemusia takže skús za 2 dní ak to ale skús mamatest

bibi296
autor
22. sep 2020

@mariska1989 jeeej, kazda sprava ma potesila ale tato obzvlast, ako som pisala hore, nestracam nadej 😅 dam vam sem vediet ako vsetko dopadlo. Ste zlate, vsetky 😊

mariska1989
22. sep 2020

@bibi296 nedá sa mi to lepšie urobiť že de to je vidieť ☺️ tak čakám že ako čo bude teda urob ráno vo štvrtok test ale skús fakt kúpiť mamatest

janula12345
22. sep 2020

@bibi296 ja som prvotne tiez videla,, neviem preco vsetky zeny hovlria ze je test negativny. Mne sa tam zdaju duxhovia na vsetkych. Ale led so msi precitala, ako dlho ti meska... to je zvlastne pretoze ozaj v tomto case uz by mali byt kolajnice jak svet a vak vidiet. Aj ked, mozno sa vam zadarilo neskor,, neviem ako mavas ovulaciu a estelen si cca tyzden po oplodneni. Skus zajtra a ranny moc. A budes istejsia.

thoughtfulweirdo
22. sep 2020

Ja tam tiez jednoznacne vidim duchov. Ale podla mna to velmi zavisi od jasu displeja, vacsina ludi ho ma nastaveny na rozumnu intenzitu, len ja na najsilnejsie a veru vidiet rozdiel. Ked som zoslabila jas, nedalo sa to rozoznat. Takze asi preto ti pisu, ze nic nevidia. Ale ciarka je dost slaba na take meskanie, nerob si radsej moc nadeji. Skus z ranneho mocu a potom nezostava nic ine, nez cakat na dalsie vysetrenie. Drzim palce 🙂

sparkling
22. sep 2020

@bibi296 ahoj. Ja na oboch vidim dve ciarky, ale tento test duchuje. Vlastna skusenost, 2 x ukazal falosnu ciarku. Rano som urobila test z prveho ranneho mocu a okolo obeda som isla na krv. Maybe testy ukazovali duchov a krv bola negativna. Za mna je to velmi nespolahlivy test

noami12
22. sep 2020

@bibi296 aj mne sa toto raz stalo ze som mala cyklus okolo 50, no išla som lekárovy spravil mi hneď aj cytologiu a keď prišli výsledky už sme vedeli prečo, mala som veľmi zle výsledky. No mesiac na to som otehotnela, teraz som v 13 týždni a znovu mi robil cytologiu ci náhodou sa výsledky nezlepšili, pokiaľ nie tak budem musieť ísť na konizaciu... Môžu byť rôzne príčiny, cysty, alebo zla cytologia ale v každom rade ak sa snažíte nech ta poriadne vyšetrí. Lebo snažili sme sa cez rok a pol a az po vyšetrení sa za darilo, keď mi predpísal aj lieky. Držím palce 🙂

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanusenka
23. sep 2020

@bibi296 ja by som skúsila Pepino z Tesca, obyčajný pasikovi ten je naj, mne ukázal vždy ako prvý 😌

mata370
23. sep 2020

@bibi296 ja tam bohužiaľ nič nevidím ☹️

bambula00001
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambula00001
23. sep 2020

@bibi296 ja tam tiež nieco vidím 😍😍😍 a pred tým si mala testy negatívne ? Ja mám totiž teraz podobný problem posledná ms bola 5.8 a od vtedy nič test som si robila pred týždňom ale bol negatívny ale idem skúsiť ešte v piatok

bibi296
autor
23. sep 2020

@bambula00001 ahoj, ano predtym boli vsetky negativne ale zase na druhej strane, predtym som nemala tuto znacku takze je mozne, ze duchuje. Na zajtra som objednana k zenskemu takze sem hned pisem.

bambula00001
23. sep 2020

@bibi296 drzim palce nech to nieje len falošný duch 😉

mariska1989
23. sep 2020

@bibi296 držím palce 🙏✊❤️

andreatytler
23. sep 2020

@bibi296 Vela stastia

bambula00001
24. sep 2020

@bibi296 tak ako si dopadla ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre