Duch na teste

sandricaaa
17. aug 2024

Baby, vcera vecer som robila z 2 roznych mocov a bol tam duch, dnes rano nic. Testy su pepino, no nie rovnake balenie, skusila som otvorit 3 krabicky, Pepino som si tie robila vzdy uz asi 50x za zivot a nikdy som nemala ducha. (pisem to kvoli clankom s falosnymi duchmi) neviem comu mam verit. Asi to je skoro dnes som 25DC, no ja neviem cakat :D mal niekto rovnaku skusenost? Ak tehu niesom, tak nerozumiem preco som 3-4x mala ducha

lenockago
17. aug 2024

@sandricaaa ja som sa dnes testovala , ranny moc pepino negativ , prisla som z prace spravila som si dalsi pozitivny . Tak o dva hodiny som si urobila treti😂 lebo mi to samozrejme nedalo od mama testu a negativny . Ale za tie dve hodiny som vypila vodu kavu tak moze byt kvoli tomu . Ale i tak som z toho zmätená a dneska asi nezaspim … bazálny teplota sa tri dni drzi nad 36.70 neklesne pod , ovulacny test slaba druha ciaaaaarka a mam 4 dni do MS asi uz osivejem

sandricaaa
autor
17. aug 2024

@lenockago ja tiez neviem cakat😅😅 mne tiez včera večer pozitív a dnes negatív.. neviem čo si mám myslieť. Ja som dnes nemohla spat, takze viem o com hovoríš och

lenockago
17. aug 2024
sandricaaa
autor
17. aug 2024

@lenockago och, no to je úplne ako moje. Ja som si ešte rano robila clearblue a negatív. Musíme cakat 😌

lenockago
17. aug 2024

@sandricaaa ku tym pepino testom by mali predpisovať prasky na nervy

lenockago
17. aug 2024

@sandricaaa to čakanie ma zabija😂 uz som netrpezliva najradsej by som sla spat uz aby bolo rano

lenockago
17. aug 2024

@sandricaaa a ktory ten digitálny?

sandricaaa
autor
17. aug 2024

@lenockago Haha, však 😃 .. ja som si presne včera večer hovorila, dobre rýchlo pod spat, rano urobíš test. Ani za pana som nemohla zaspať a pltom o 6 rano hore a test negativny 😀.. Ano digitálny ukázal - ale rano mi aj pepino ukázal len 1 čiarku 🙈.. ja mám možno viac hcg večer alebo ja neviem

lenockago
17. aug 2024

@sandricaaa no digitálny nieje taky citlivý on je 25tka , takze to moze byt kvoli tomu

lenockago
17. aug 2024

@sandricaaa a merias si aj bazalnu?

sandricaaa
autor
17. aug 2024

@lenockago Jo, tiez si myslim.. skúsila som, kedze tam pise, že na 65% ukaze 4 dni pred menzesom. Bazálnu si nemeriam, ani som si nikdy nemeriala. Mas na to nejaký speci teplomer ?

lenockago
17. aug 2024

@sandricaaa no ja som dnes 25 dc tak ako ty tak som si myslela ze snad hadam nieco z toho bude , no vyskusam zajtra a uvidim, to je bazálny teplomer kúpený z dm stal nejakych 7-8€ a tym si kontrolujem ovulaciu a taktiez vraj vies tym urcite uhniezdenie pripadne tehotenstvo

lenockago
17. aug 2024

@lenockago urcit*

sandricaaa
autor
17. aug 2024

@lenockago aha tak, Fiha to prvý krát pocujem. Ako na ovulaciu som počula, že si merajú ale na uhniezdenie to nie. Ach tak hadam nám čím skôr ukaze výsledok. Ja sa len “bojím” že som sa potešila včera, že pozitivny.. aj keď to bol aj rôzny moc aj rôzne testy a ukázalo rovnako. No dnes zas nič .. neviem vôbec čo si mám myslieť

lenockago
17. aug 2024

@sandricaaa v kazdom pripade ti drzim palce teda nam obom 😂 a dlho sa uz snažíte?

really8
17. aug 2024

@sandricaaa 50 testov za zivot???? Wtf ja mam dve deti a dva testy. Myslela som ze tak je to normalne ale co sledujem asi som vadna.

sandricaaa
autor
17. aug 2024

@lenockago podobne 🫶🏼😄 my nie tak dlho len 3-4 mesiace a vy ?

sandricaaa
autor
17. aug 2024

@really8 tak ak sa ti podarilo hneď nebol asi dôvod 😃 ja som mala v minulosti problémy s menzesom tak som si tých testov urobila už dost.

lenockago
17. aug 2024

@sandricaaa my tiez😂😂Pocuvaj my mame vela veci spoločných ako tak pozeram

lenockago
17. aug 2024

@sandricaaa cbh ja som si urobila uz asi 50 testov za mesiace 😂😂😂

lenockago
17. aug 2024

Muz uz do mna huci ze len testy objednavam a baliky domov chodia , no co uz stale mu poviem pozri na party nechodim po kavickach taktiez 😂

lenockago
17. aug 2024

@lenockago 3mesiace*

sandricaaa
autor
17. aug 2024

@lenockago Haha🤣🤣 no, ved ak niekomu vyjde hneď pekne pozitivny tak asi nemá dôvod robiť ďalších 5. Jasne, logicky 🤣 no my čo mame duchov, tak by sme robili aj každé cikanie test. U nás doma v koši len krabicky od testov, muž to už ani nerieši😃 ani sa nepýta na výsledky, lebo mu je jasne, že ak by boli 2 tak o tom hneď vie 😃 ako ja si nerobim veľkú hlavu, ved sa nesnažíme roky ale predsa teraz sú to stresy nie ??😃

sandricaaa
autor
17. aug 2024

@lenockago a inak ja mám už 3 den take citlive bradavky tak mi stoja, že z 10 metrov by si ich videla. Prsia nič, ani nebolia len tie bradavky take boľavé, citlive 😃 ty mas ešte nejaký príznak?

lenockago
17. aug 2024

@sandricaaa no moj muz len huci ze ked pridu smetiari ze co si pomyslia ked uvidia v kosi na papier same krabicky😂😂😂 moj takisto uz sa nepýta, no ja ti vravim ja dnes nezaspim . Ako uz pozahravam sa s myšlienkou ze si soravim dalsi test😂🙈

lenockago
17. aug 2024

@sandricaaa ja ich mam tri dni strasn naliate ale bolestive niesu, a dnes mi bolo velmi divne od zaludka ale rozdýchala som to . A taktiez uz stvrty den ma pobolieva podbrusku ale iba sem tam

majamat
17. aug 2024

je jedno, ci si predtym duchov na Pepino testoch mala, lebo nemala, fakt je, ez duchov robia.
tu nejde o to, co bolo v minulosti,a le o to, ze mozno nenastali okolnosti, aby ti urobili duchov, teda ine okolnosti, nie tehu.
jedna farmaceutka sa vyjadrila, ze duch nic neznamena. ducha udajne mozu mozno sposobovat aj nejake mikroorganizmy.

samozrejme tym nechcem povedat, ze tehu nie si, ale test s duchom ti tehu nepotvrdi, poitvrdi ho az test s kolajnicami.

sandricaaa
autor
17. aug 2024

@lenockago je to s nami tazke😃 uvidime, sama som veľmi zvedavá 🙈 ja si tiez chcem robiť každú chvíľu test, hrozne 🙈

lenockago
17. aug 2024

@sandricaaa vydrzme do rana 🤪daj mi vediet ako si dopadla ✊🏻✊🏻

sandricaaa
autor
17. aug 2024

@lenockago jasne, dáme si vedieť ☺️🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre