Duch na teste

bibiana100
8. jún 2022

Ahojte, chcela by som sa poradit a opytat co si o tom myslite.. mohlo by z toho nieco byt? Prvy test bol robeny v piatok poobede, druhy dnes rano, treti este v sobotu rano a posledny vcera poobede… MS ma prist v piatok..neviem co si o tom mam mysliet. Ďakujem za vaše odpovede a rady 😄😊

mojeprvebabatko
8. jún 2022

@bibiana100 to je aky test?

bibiana100
autor
8. jún 2022

@mojeprvebabatko prvy a posledny maybybaby a 2a3 pepino..

klaudiadia99
8. jún 2022

@bibiana100 nevyzerá to zle ✊ skús o dva dni otestovať

ullucka
8. jún 2022

@klaudiadia99 vidíte niečo na mojom? Ďakujem

bibiana100
autor
8. jún 2022

@klaudiadia99 v piatok mam dostat, tak uvidime co sa bude diat.. ale zatial nemam ziaden pocit na MS, pritom stale minimalne dva tyzdne mam naliate prsia bolest v podrusku. Teraz len raz pravy raz lavy vajecnik, asi pred tyzdnom som mala vytok s krvou a ďalší deň hnedy vytok.. tak uvidime🫶😊

klaudiadia99
8. jún 2022

@ullucka pošli nejakú lepšiu fotku

klaudiadia99
8. jún 2022

@bibiana100 noo skus vydržať do piatku a kúp si nejaký iný test ak tak. Nejaký clearblue alebo niečo lepšie a skus aj zajtra ak sa ti nechce čakať. Vyzerá to dobre ✊ mne ukazal deň pred MS s večerného moču test krásne čiarky a o 3 týždne ma čaká pôrod ☺

bibiana100
autor
8. jún 2022

@klaudiadia99 clearblue mám už kúpený tak som rozmyslala ze aspon den po MS ak bude meskat. Uz neviem ci je lepsie robit test rano z prveho mocu alebo poobede. Uvidim snad to vyjde a tebe samozrejme blahozelaaaaam a prajem vela sil a vela zdravia❤️

klaudiadia99
8. jún 2022

@bibiana100 hej no vydržať bude lepšie aspoň si budeš istejšia aj keď verím že to je ťažké že by si to rada vedela.. z ranného je najlepšie robiť testy.
Ďakujeme krásne ☺

mojeprvebabatko
8. jún 2022

@bibiana100 pepino aj mne robil taketo ciarky a ine testy nic a nebola som tehotna.. Preto som sa pytala.

bibiana100
autor
8. jún 2022

@mojeprvebabatko lenze tie dva co su pozitivne je jeden pepino a druhy maybebaby 😀tak uz nerozumiem

kubicanka
8. jún 2022

ja by som povedala, že sú jasne negatívne, ale človek nikdy nevie

naty_10
9. jún 2022

@bibiana100 ahoj,moje Pepino testy a tehotná som nebola.. skús zase za 2-3 dni a iné značky.To je len moja rada,každopádne držím palce aby si bola tehotná 🍀🙂

bibiana100
autor
9. jún 2022

@naty_10 tak tie si uz asi v zivote nekupim, ked takto oblbuju 😀… ale jeden z nich je maybebaby test tak uz neviem. Zajtra cakam MS tak uvidime 😊 ale dakujem🥰

zzzza
4. sep 2024

@bibiana100 ako ste dopadli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre